Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Teatr Komedia W obronie jaskiniowca

W obronie jaskiniowca

Organizator: Teatr Kamienica

W obronie jaskiniowcaO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wielki powrót legendarnej komedii w brawurowym wykonaniu Emiliana Kamińskiego! Zapraszamy na spektakl W obronie jaskiniowca do Teatru Kamienica. W obronie jaskiniowca bilety już w sprzedaży!

 

O spektaklu W obronie jaskiniowca

Spektakl W obronie jaskiniowca znów może cieszyć warszawską publiczność. Po latach przerwy Emilian Kamiński wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych. Kobiety i mężczyźni nie mają łatwego życia, zwłaszcza razem.

 

Pozytywne opinie o spektaklu W obronie jaskiniowca stale przyciągają tłumy widzów! W obronie jaskiniowca to one man show, który przy kawalkadzie śmiechu widowni bezlitośnie rozprawia się ze stereotypami na temat związków, małżeństwa oraz przywar płci pięknej i tej nieco brzydszej. 


Pomimo całego rozwoju cywilizacji, lotów w kosmos, klonowania, coraz szybszych komputerów, rozwój uczuć i praw rządzących naturą człowieka nie następuje tak szybko, pomimo że człowiek zamienił jaskinię na przytulne i nowoczesne M4. 

 

W obronie jaskiniowca obsada i reżyseria: Emilian Kamiński

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też