Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Komedia Kobiety kontra mężczyźni - Teatr Kamienica

Kobiety kontra mężczyźni - Teatr Kamienica

Organizator: Teatr Kamienica

OpisArtyści

Opis

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Kobiety kontra mężczyźni – Dzikuska vs. Jaskiniowiec” do Teatru Kamienica w Warszawie. Kobiety kontra mężczyźni - Dzikuska vs Jaskiniowiec bilety już w sprzedaży!

O spektaklu

Wielki powrót Dzikuski i Jaskiniowca! Kulturalne, niesamowicie energetyczne zderzenie zupełnie różnych światów – kobiecego i męskiego specjalnie na Walentynki. Ekstremalne połączenie dwóch przezabawnych, komediowych spektakli, podczas których na tapet, z przymrużeniem oka, wzięte zostają zachowania i niedoskonałości płci przeciwnej.

 

„Mój Dzikus” to pełna niespodzianek podróż do źródeł kobiecości, w którą widzów spektaklu zabiera Justyna Sieńczyłło.  Sztuka ta, w niezwykle humorystyczny sposób prowadzi przez zawiłe drogi kobiecej natury i pokazuje, że bycie tak zwaną "szyją" w codziennych realiach wcale nie jest takie proste.

 

„W obronie Jaskiniowca” zaś, to wyprawa głąb męskiej natury, której tajniki w niezwykle humorystyczny sposób zdradza Emilian Kamiński. To legendarny spektakl Teatru Kamienica, który zagrany już ponad 1000 razy zawsze kończy się owacjami na stojąco.

 

Połączenie spektakli tworzy niespotykane show, w którym jak w krzywym zwierciadle dostrzec siebie mogą zarówno szanowne przedstawicielki, jak i dostojni przedstawiciele obu płci. W te wyjątkowe Walentynki to najlepsza z możliwych opcji dla prawdziwych miłośników teatru.

 

Reżyseria: Emilian Kamiński

Obsada: Justyna Sieńczyłło, Emilian Kamiński

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn