Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Sport Sporty walki RBK Boxing Night 2

RBK Boxing Night 2

Organizator: RBK PROMOTIONS

RBK Boxing Night 2O wydarzeniu

O wydarzeniu

4 marca w mazurskim Szczytnie odbędzie się druga gala RBK Boxing Night organizowana przez grupy Kownacki Promotions oraz RBK Promotions. RBK Boxing Night 2 bilety na galę już w sprzedaży!

RBK Boxing Night zawodnicy

Na gali w Szczytnie obejrzymy czołowych zawodników Kownacki Promotions. W walce wieczoru wystąpi Damian Knyba (5-0, 3 KO) - niepokonany prospekt występujący w wadze ciężkiej. Między linami obejrzymy również znanego z występów w Polsce - Kacpra Salaburę (3-1-1), powracających do ringu Huberta Benkowskiego (7-0, 1 KO) i Serhiego Huka (5-0, 4 KO). Na karcie walk nie zabraknie miejsca na młodych, utalentowanych zawodników, między innymi Witolda Liska, Dawida Turka, Mateusza Niemczyka oraz miejscowego bohatera Macieja Jóźwika.

 

Dodatkową atrakcją dla kibiców zgromadzonych na hali będzie muzyczny pojedynek gwiazd polskiej sceny rapu - Kaen vs Zbuku.

 

To druga gala RBK Promotions w tym roku, na której obejrzymy najlepszych prospektów pięściarskich w Polsce. Organizatorzy liczą na to, że piękne, mazurskie rejony przyciągną na halę wszystkich okolicznych sympatyków boksu. 

RBK Boxing Night 2 bilety

  • W ramach biletów zakupionych w strefie stolików, goście otrzymają dostęp do VIP Roomu.
  • Każde dziecko musi posiadać własny bilet.
  • Do 16 roku życia małoletni musi być pod opieką rodzica, od 16 do 18 roku życia z pisemną zgodą rodzica.

Podobne wydarzenia

Zobacz też