Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Sport Sporty drużynowe Copernicus Volleyball Cup

Copernicus Volleyball Cup

Organizator: Toruńskie Anioły Sp. z o.o.

Copernicus Volleyball CupO wydarzeniu

O wydarzeniu

Copernicus Volleyball Cup to wyjątkowy turniej siatkarski upamiętniający 550. rocznicę urodzin wielkiego astronoma i najsłynniejszego torunianina - Mikołaja Kopernika, która przypada na 2023 rok. Bilety na Copernicus Volleyball Cup już w sprzedaży!

Z tej okazji w dniach 4-5 października w Arenie Toruń zmierzą się ze sobą trzy czołowe drużyny występujące w Plus Lidze - Projekt Warszawa, Aluron CMC Warta Zawiercie i Indykpol AZS Olsztyn oraz lokalna drużyna CUK Anioły Toruń, której właścicielem jest reprezentant Polski - Wilfredo Leon.

Będzie to niezwykłe wydarzenie dla kibiców siatkówki w grodzie Kopernika, a także niecodzienna okazja do zobaczenia na boisku gwiazd Plus Ligi i wielokrotnych reprezentantów Polski, którzy zaczynają sezon 20 października 2023r. Emocji nie zabraknie, bo drużyna CUK Anioły Toruń, po zeszłorocznym triumfie w przedsezonowym turnieju nad PGE Skrą Bełchatów oraz z trenerem Krzysztofem Stelmachem na ławce, może sprawić w tym wyjątkowym Turnieju wiele niespodzianek.

Copernicus Volleyball Cup bilety

  • Wstęp dla dzieci do lat 7 (max rocznik 2016) - za darmo (miejsce na kolanach opiekuna)
  • Bilet ulgowy - uczniowie i studenci do 26 r. ż z ważną legitymacją studencką, emeryci i renciści po 65 r. życia, osoby niepełnosprawne

Godziny meczów:

Środa 04.10

  • 16:30 - Aluron CMC Warta - Indykpol AZS Olsztyn
  • 19:00 - CUK Anioły Toruń - Projekt Warszawa

Czwartek 05.10

  • 13:00 - Mecz o 3. miejsce
  • 15:30 - MECZ FINAŁOWY

Podobne wydarzenia

Zobacz też