I Bieg Invictus

I Bieg Invictus

Zapraszamy na charytatywny Bieg Invictus, organizowany w celu zbiórki pieniędzy dla rodzin żołnierzy poległych w misjach poza granicami państwa. Bieg odbędzie się 14 września na terenie 6. batalionu powietrznodesantowego w Gliwicach (brama nr 2). I Bieg Invictus bilety już w sprzedaży. 

Harmonogram biegu Invictus

  • 8:00 – otwarcie biura biegu
  • 8:00 – pokaz sprzętu wojskowego
  • 11:30 – zamknięcie biura biegu
  • 11:40 – rozgrzewka
  • 11:50 – powitanie zawodników
  • 12:00 – start biegu

Bieg Invictus bilety

  • Bilety są imienneoznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko oraz numer dowodu/legitymacji każdego uczestnika. Imię i nazwisko oraz numer dowodu/legitymacji każdego z uczestników koncertu zostaną wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.
  • Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w biegu tylko w towarzystwie opiekuna (max. 2) - należy ich zgłosić do 2 września na adres invictus@weteran.org. W mailu trzeba podać imię, nazwisko oraz nr dowodu osobistego opiekuna.

O Biegu Invictus

Impreza ma charakter otwarty, dostępny dla wszystkich potencjalnych uczestników, bez względu na wiek, płeć czy sprawność ruchową.

 

Uczestnicy podczas imprezy będą mogli zapoznać się z tematyką służby wojskowej oraz historią udziału polskich żołnierzy w misjach zagranicznych. Oprócz wyzwań sportowych, w programie imprezy przewidziany jest także m.in. pokaz sprzętu wojskowego.

 

Długość okrążenia wynosi ok. 1,7 km. Całość ma charakter zabawy, nie ma kwalifikacji zwycięzców - każdy uczestnik (niezależnie od pokonanego dystansu) otrzyma numer startowy, koszulkę oraz pamiątkowy medal. Uczestnictwo w biegu gwarantuje dużo pozytywnych wrażeń w emocjonującej atmosferze sportowej.

 

W misjach poza granicami kraju od 1952 r. zginęło 119 polskich żołnierzy. To oznacza, że 119 rodzin straciło swoich najbliższych dla Polski. 14 września pobiegniemy dla Bohaterów, którzy oddali swoje życie dla Ojczyzny i oddamy cześć ich rodzinom!

 

I Bieg Invictus został objęty patronatem medialnym magazynu i portalu Polska Zbrojna.pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

I Bieg Invictus
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/