Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci 100 LAT DISNEYA - PIOSENKI Z FILMOWYCH BAJEK

100 LAT DISNEYA - PIOSENKI Z FILMOWYCH BAJEK

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

100 LAT DISNEYA - PIOSENKI Z FILMOWYCH BAJEKO wydarzeniu

O wydarzeniu

100 lat Disneya - piosenki z filmowych bajek na Dzień Dziecka w Starym Klasztorze! Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya, którego legendarna już wytwórnia obchodzi w tym roku 100- lecie swojego istnienia. Bilety na koncert 100 lat Disneya - piosenki z filmowych bajek już dostępne.

100 lat Disneya - piosenki z filmowych bajek we Wrocławiu

1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: Ty druha we mnie masz  (Toy Story), Nie bój się chcieć (Zwierzogród), Miłość rośnie wokół nas i Hakuna Matata (Król Lew), Mam tę moc (Kraina lodu), Kolorowy wiatr (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya.

Dodatkowo na koncercie pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa.

Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień :)

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop. Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki.

Koncert bajkowych przebojów poprowadzą:

Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów Bitwa Na Głosy, Mam Talent i Szansa Na Sukces, koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu Damy Rocka oraz Wojciech Dereń – wokalista, aktor wrocławskich scen muzycznych, finalista 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Wokalistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

100 lat Disneya - piosenki z filmowych bajek bilety

  • Bilety: 60 zł – I pula
  • Bilety ulgowe (dzieci do lat 14): 40 zł – I pula
  • Miejsca siedzące (balkon): 75 zł

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też