Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Koncerty Rock Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”

Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”

14.10.2024 Białystok

Organizator: Adria Art

Sprawdź bilety
Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”
poniedziałek
14.10.2024
19:00

Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak”

Białystok, Kino Forum

O wydarzeniu

Zapraszamy na niepowtarzalne koncerty z Wojtkiem Cugowskim - gitarzystą i wokalistą o niezwykle melodyjnym głosie. Wojtek powraca na scenę z autorską płytą „Nie czekaj na znak”, na której prezentuje doskonały wokal i wirtuozerski kunszt instrumentalny. Wojtek Cugowski - Trasa Koncertowa „Nie czekaj na znak” bilety już w sprzedaży.

Wojtek Cugowski informacje

Na koncertach Wojtek zabierze słuchaczy w podróż przez świat rocka, prezentując zarówno utwory z nowej płyty, jak i niezwykłe interpretacje klasyki polskiej i światowej muzyki rockowej, w tym utwory zespołów Perfect, Whitesnake czy Bryana Adamsa.

W 2001 roku Wojtek Cugowski z bratem Piotrem Cugowskim stworzyli grupę Bracia, z którą występowali przez kolejnych 17 lat. Połączenie mocnych rockowych riffów z melodyjnym graniem przyniosło grupie wiele nagród i przebojów, a także trzy autorskie płyty, z których ostatnia – „Zmienić zdarzeń bieg” – pokryła się złotem i platyną. Przez ostatnie trzy lata bracia dzielili scenę z ojcem, Krzysztofem Cugowskim, w projekcie Cugowscy. Ich współpraca zaowocowała przebojową płytą „Zaklęty krąg” i wielomiesięczną trasą koncertową.

Po sukcesach Braci i przebojowej trasie projektu Cugowscy Wojtek postanowił wrócić do korzeni i ponownie stanąć na scenie jako wokalista. Tak zrodziła się najnowsza odsłona jego scenicznej działalności, która gwarantuje najwyższą muzyczna klasę, podróż do wysmakowanych dźwięków połączonych z niezwykłym wokalem i charyzmą frontmana. Wojtek ze znawstwem i lekkością balansuje między stylowym rockiem a bluesowymi klimatami.

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też