Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”

Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”

OFERTA SPECJALNA Przy zakupie każdego Biletu VIP dodatkowo NIESPODZIANKA (odbiór w dniu wydarzenia za okazaniem biletu)

GOŚCIE SPECJALNI: PATRYCJA MARKOWSKA i SMOLASTY

27 września 2022 w Teatrze Muzycznym ROMAw WarszawieWILKI zagrają swoje największe przeboje oraz premierowe utwory takie jak np. „Liczysz się tylko Ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Wilki bilety na premierowy koncert w Warszawie już dostępne.

 

Koncert odbędzie się zarówno z okazji jubileuszu 30-lecia zespołujak i premiery najnowszego albumu „Wszyscy marzą o miłości”

 

Nie zabraknie też niespodzianek, wystąpią bowiem Goście Specjalni: PATRYCJA MARKOWSKA oraz SMOLASTY

O zespole Wilki

A tak to się wszystko zaczęło. Był rok 1992, całą Polskę opanowała Wilkomania, utwór Son of The Blue Sky zdobywał pierwsze miejsca wszystkich list przebojów, a zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele, był obiektem westchnień ówczesnych nastolatek. 

 

W 2002 roku zespół zachwycił nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baśka” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów. 

 

Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”,Słońce pokonał cień”, „Here I am”, czy „Na zawsze i na wieczność”. 

 

W 2016 WILKI wydały swój ósmy album - „Przez dziewczyny”. To najbardziej radosny i rock'n'rollowy album w ich dyskografii. 

Niezaprzeczalny wpływ na twórczość albumu miało dołączenie do grupy nowego członka: syna frontmana, Beniamina Gawlińskiego, który gra na gitarze akustycznej oraz klawiszach.

 

Trzydzieści lat później nic się nie zmieniło, Wilki wciąż grają wielkie koncerty, wciąż elektryzują publiczność, a wierni fani dorośli wraz z zespołem. 

 

Organizator koncertu:  Music Company Sp. z o.o.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wilki - koncert premierowy „Wszyscy marzą o miłości”
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/