The Rasmus

The Rasmus

SPRAWDŹ BILETY

The Rasmus w Polsce! Uzbrojony w nowy arsenał piosenek i zrewitalizowany skład, The Rasmus wyruszy w światową trasę jesienią 2022 roku. The Rasmus bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży!

The Rasmus koncerty 2022

Fiński zespół The Rasmus wystąpi na koncertach w dwóch miastach:

The Rasmus Jezebel

Multi-platynowy fiński zespół rockowy The Rasmus wydał teledysk do swojego nowego singla „Jezebel”. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Desmonda Childa, który współpracował z The Rasmus przy ich siódmym albumie studyjnym „Black Roses”. Child jest odpowiedzialny za powstanie niektórych z największych rockowych hitów, jest współautorem i producentem kultowych piosenek KISS, Bon Jovi, Aerosmith i Alice Cooper, żeby wymienić tylko kilka.

 

Piosenkarz Lauri Ylönen komentuje: „Wspaniale było znów pracować z Desmondem. On naprawdę wie, jak stworzyć przebój. Jezebel opowiada o dziewczynie, która bierze to, czego chce, bez pytania. Taki wolny duch”.

 

Mówiąc o współpracy, Desmond Child mówi: „Lauri dzwoni do mnie i mówi: „Hej, muszę napisać największą, najwspanialszą piosenkę na całym świecie. Czy zrobisz to [ze mną]?”, a ja powiedziałem: „Tak, ale jestem w Folegandros (Grecja)”, a on mówi: „Zaraz tam będę”.

 

Jezebel jest hołdem, hołdem złożonym dzisiejszym silnym kobietom, które posiadają swoje ciała, które są odpowiedzialne za ich zmysłowość, seksualność i które są zdeterminowane, by być równe”.

 

The Rasmus wykona „Jezebel” i po raz pierwszy weźmie udział w UMK, Uuden Musiikin Kilpailu, konkursie muzycznym, który wybiera fińskie zgłoszenia do Konkursu Piosenki Eurowizji, 26 lutego. 

 

Zespół ogłosił niedawno odejście jednego z założycieli grupy -  gitarzysty Pauliego Rantasalmi i przedstawił swoją nową gitarzystkę, Emilię ‘Emppu’ Suhonen. Występ na UMK będzie pierwszym występem zespołu w nowym składzie.

O The Rasmus

Skład zespołu:

Lauri Ylönen - wokal

Eero Heinonen – gitara basowa

Emppu Suhonen - gitara

Aki Hakala - perkusja

The Rasmus bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

 

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Rasmus
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

The Rasmus BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/