The Rasmus „Live… and Never Die ‘22”

The Rasmus „Live… and Never Die ‘22”

SPRAWDŹ BILETY

OGŁOSZENIE ARTYSTY W roli supportu przed koncertem The Rasmus wystąpi zespół Icon For Hire. 

 

The Rasmus w Polsce! Uzbrojony w nowy arsenał piosenek i zrewitalizowany skład, The Rasmus wyruszy w światową trasę „Live… and Never Die ‘22” jesienią 2022 roku. The Rasmus bilety na koncerty w Polsce już w sprzedaży!

The Rasmus koncerty 2022

Fiński zespół The Rasmus wystąpi na koncertach w dwóch miastach:

The Rasmus Jezebel

Multi-platynowy fiński zespół rockowy The Rasmus wydał teledysk do swojego nowego singla „Jezebel”. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Desmonda Childa, który współpracował z The Rasmus przy ich siódmym albumie studyjnym „Black Roses”. Child jest odpowiedzialny za powstanie niektórych z największych rockowych hitów, jest współautorem i producentem kultowych piosenek KISS, Bon Jovi, Aerosmith i Alice Cooper, żeby wymienić tylko kilka.

 

Piosenkarz Lauri Ylönen komentuje: „Wspaniale było znów pracować z Desmondem. On naprawdę wie, jak stworzyć przebój. Jezebel opowiada o dziewczynie, która bierze to, czego chce, bez pytania. Taki wolny duch”.

 

Mówiąc o współpracy, Desmond Child mówi: „Lauri dzwoni do mnie i mówi: „Hej, muszę napisać największą, najwspanialszą piosenkę na całym świecie. Czy zrobisz to [ze mną]?”, a ja powiedziałem: „Tak, ale jestem w Folegandros (Grecja)”, a on mówi: „Zaraz tam będę”.

 

Jezebel jest hołdem, hołdem złożonym dzisiejszym silnym kobietom, które posiadają swoje ciała, które są odpowiedzialne za ich zmysłowość, seksualność i które są zdeterminowane, by być równe”.

 

The Rasmus wykona „Jezebel” i po raz pierwszy weźmie udział w UMK, Uuden Musiikin Kilpailu, konkursie muzycznym, który wybiera fińskie zgłoszenia do Konkursu Piosenki Eurowizji, 26 lutego. 

 

Zespół ogłosił niedawno odejście jednego z założycieli grupy -  gitarzysty Pauliego Rantasalmi i przedstawił swoją nową gitarzystkę, Emilię ‘Emppu’ Suhonen. Występ na UMK będzie pierwszym występem zespołu w nowym składzie.

O The Rasmus

Skład zespołu:

Lauri Ylönen - wokal

Eero Heinonen – gitara basowa

Emppu Suhonen - gitara

Aki Hakala - perkusja

O Icon For Hire

Rockowy duet, ze szczytów list przebojów, Icon For Hire to niezależna grupa, której nie sposób zignorować. Składający się z wokalistki Ariel Bloomera i gitarzysty/producenta Shawna Jumpa, zespół po cichu zgromadził legion fanów podczas swojej rygorystycznej trasy koncertowej, która obejmowała imponujący, wieloletni występ na trasie Vans Warped Tour. Obecnie mający ponad 760 tys. słuchaczy miesięcznie na Spotify i ponad 725 tys. obserwujących na platformach społecznościowych, Icon For Hire został nazwany „śpiącymi gigantami współczesnej sceny rockowej” z ich potężną armią #IconArmy. Po wydaniu Amorphous w 2021 roku, są chętni, aby zachęcić swoich fanów do tego, co będzie ich najcięższym muzycznie albumem, "The Reckoning" w 2022 roku.

 

Po przetrwaniu globalnej pandemii, która nagle zakończyła ich międzynarodową trasę koncertową, ledwie zdołali dotrzeć do domu przed zamknięciem granic i wydać nowy album podczas przedłużającej się kwarantanny, Icon For Hire zajęli swoje miejsce w branży jako wojownicy, którzy po prostu nie chcą się wycofać. Teraz, ponad dekadę od rozpoczęcia kariery i pokonaniu niekorzystnych umów płytowych, paraliżującego uzależnienia i problemów ze zdrowiem psychicznym, pokazują na nowo odkryte zaufanie do nadchodzącego wydawnictwa. Rozrachunek można opisać jedynie jako okrzyk bojowy skierowany do rozczarowanych, pozbawionych prawa i niezrozumianych.

 

The Reckoning to nie tylko eksploracja wszystkich mrocznych i ciężkich fragmentów nas samych, ale także przyjęcie i zaakceptowanie tych fragmentów oraz użycie ich jako broni przeciwko strażnikom, którzy nas powstrzymują… nawet jeśli ci strażnicy sami sobie narzucili ograniczenia.

 

Album zawiera współpracę z Keithem Wallenem z Breaking Benjamin i miksował go Joe Rickard z In Flames i Red, szczyci się najostrzejszym jak dotąd wokalem Ariela i charakterystycznym stylem gitarowym Shawna. Dzięki The Reckoning, Icon For Hire nadal buduje swoje dziedzictwo na własnych warunkach i bez skrupułów zmusza wszystkich do zwrócenia uwagi, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera.

The Rasmus bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

 

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Rasmus „Live… and Never Die ‘22”
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

The Rasmus „Live… and Never Die ‘22” BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/