Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Koncerty Rock Sylwester na Rockowo w Spodku

Sylwester na Rockowo w Spodku

31.12.2024 Katowice

Organizator: Alicja Borowiec P.H.U. VOICES

Sprawdź bilety
Sylwester na Rockowo w SpodkuBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Sylwester na Rockowo w Spodku
wtorek
31.12.2024
20:00

Sylwester na Rockowo w Spodku

Katowice, Hala Spodek

O wydarzeniu

Trzy pełne koncerty w ostatnią noc roku: Sylwester na Rockowo! Na scenie Małgorzata Ostrowska, IRA oraz 4 Szmery. Rockowe zakończenie 2024 roku dla wszystkich tych, którzy mają dość siedzenia przed telewizorem lub przy stole z galaretką.

 

Wkrótce w ofercie możliwość wykupienia opcji Premium i Premium Light z dedykowanym cateringiem w oddzielnej sali - ilość ograniczona.

Harmonogram wydarzenia

  • Otwarcie bram: 18.30
  • Start koncertu: 20.00
  • Koniec koncertu:  2.00

Sylwester na Rockowo w Spodku wykonawcy

Małgorzata Ostrowska - jedna z najpopularniejszych polskich artystek rockowych. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki rock oraz pop-rock. Artystka związała się z muzyką już w czasach wczesnej młodości. Lubiła śpiewać i stale rozwijała swój talent. Wystąpiła na wielu konkursach i festiwalach, dzięki czemu usłyszała o niej zdecydowanie szersza publika. Małgorzata jest znana ze swojego mocnego głosu i niezwykłej charyzmy. Stuprocentowa profesjonalistka, która zawsze uparcie dąży do realizacji wyznaczonego celu.

Małgosia w 2024 świętuje swój wspaniały Jubileusz 40 lat na scenie, który promuje trasa koncertowa pn.: Piękna Pani Meluzyna | 40 lat na scenie i której zapewne nie zabraknie podczas Sylwestra na Rockowo.

 

IRA:

Jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, założony w 1987 roku w Radomiu. Jest też jednym z najpopularniejszych polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90. Albumy "Mój dom", "1993 rok" oraz koncertowy "IRA Live" osiągnęły nakład sięgający wielu tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie błyskawicznie awansować do czołówki polskiego rocka.

W pierwszych latach działalności zespołu została napisana ballada "Zostań tu", a także inne utwory, z którymi zespół zgłosił się do eliminacji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki w Łodzi. Ogromna popularność piosenek pozwoliła im zakwalifikować się do finałowej dziesiątki, a w styczniu 1988 otrzymali wyróżnienie. Radio Kielce było pierwszym miejscem profesjonalnych nagrań, dzięki czemu zespół wystąpił na koncercie "Debiutów" w Opolu. Już w sierpniu 1988 roku zespół nagrał w Studiu S-4 utwory: "Zostań tu" oraz "Twój cały świat".

W grudniu 1989 roku wydana została debiutancka płyta "IRA" wydana w stylu amerykańskiego heavy metalu. Niestety nie odniosła spektakularnego efektu. Rok 1990 to nowe utwory do kolejnej płyty oraz gra w kawiarni muzycznej radomskiego "Amfiteatru". Ich kolejna płyta "Mój dom" to większe sukcesy, a single "Mój dom", "Nadzieja" oraz "Nie zatrzymam się" dotarły na czołowe miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Już w 1992 roku zespół wyruszył w trasę koncertową, która promowała płytę, dzięki czemu zagrali w jednym roku około 100 koncertów. Ich piosenka "Nadzieja" stała się hymnem WOŚP podczas pierwszego finału w 1993 roku. W tym samym roku swoją premierę miał kolejny album "1993 rok". Utwory znalazły się na czołowych miejscach list przebojów.

Kolejne lata to ich kolejne albumy. Niestety odejście założyciela grupy w 1995 roku spowodowało zawieszenie grupy, która po kilku latach wznowiła swoją działalność wydając album "Tu i teraz" w 2002 roku. Do tej pory zespół, od początku swojej działalności, wydał 12 albumów muzycznych, które cieszą się ogromną popularnością fanów. Ich koncerty to gratka dla fanów, a bilety wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Ich kariera to wiele wyróżnień i nagród, a ich hity są nucone przez wiele osób nawet po kilkunastu latach. Wśród największych przebojów wyróżnić można: "Ona jest ze snu", "Wybacz", "Miłość", "Nie daj mi odejść" czy "Powtarzaj to".

Ich nowe materiały muzyczne świetnie wpisują się w gusta powiększającej się grupy fanów. Pomimo wielu zmian personalnych w zespole ich muzyka jest praktycznie nieśmiertelna, a popularność nie gaśnie. Warto wiedzieć, że zespół IRA koncertuje nie tylko na polskiej scenie muzycznej ale również zagranicznej. To nie tylko Europa, ale również Ameryka i Azja.

 

4 Szmery:

W ciągu 25 lat zespół zagrał tysiące koncertów, przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów zarówno w Polsce jak i Europie i zagrał dla setek tysięcy słuchaczy.

Zespół „4szmery” powstał w 1998 roku jako klasyczny „Tribute band”, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 20 lat swojej działalności, dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości Australijczyków. Zespół celowo zrezygnował z przebieranek, koncentrując się na muzyce, co przysporzyło mu ogromne grono fanów.

Specjalny koncert, podczas którego każdy będzie mógł poczuć niezwykłe doznania, zagwarantowane przez najwyższej jakości dźwięk, imponujące efekty świetlne, wizualne oraz przede wszystkim świetnie wszystkim znane riffy gitarowe. Zespół nagrał również autorski album ROLL, który został świetnie odebrany przez fanów. Podczas nocy sylwestrowej zespół wykona koncert pt. 50/50 co świadczy o tym, że oprócz największych hitów z rep. AC/DC pojawi się ogromna niespodzianka.

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też