Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Sons Of The East

Sons Of The East

Organizator: Good Taste Production

Sons Of The EastO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

ZMIANA DATYY Koncert Sons Of The East zaplanowany na 24.02.2022 zostaje przeniesiony na 22.09.2022.

 

Sons Of The East w Polsce! Jedyny koncert odbędzie się w warszawskim klubie Hydrozagadka 22 września 2022 roku. Będzie to jeden z punktów trasy SOTE, która obejmie Europę i Amerykę Północą. Jako support zobaczymy Kim Churchill. Sons Of The East bilety już w sprzedaży.

O zespole Sons Of The East

Sons Of The East to zespół indie-folk pochodzący z Northern Beaches w Sydney. Członkowie zespołu - Dan Wallage, Nic Johnston i Jack Rollins już odnieśli ogromny sukces w internecie, co potwierdzają miliony wyświetleń w streamingach online oraz na YouTube, a ich popularność zaczyna podbijać cały świat. W lutym wystąpią na jedynym koncercie w warszawskiej Hydrozagadce.

 

Znakiem rozpoznawczym grupy jest wyjątkowa i charyzmatyczna mieszanina akustyczno-elektronicznych dźwięków. Są one radosne, przepełnione uczuciem, zniewalające! Ich najpopularniejsze utwory - “Into The Sun”, “My Repair” i “Come Away” stały się hitami z ponad 80 milionami odsłuchań.

 

Po sukcesie wyprzedanej trasy w Europie i Austalii, Sons Of The East wrócili z singlami “You Might Think” i “On My Way”, zapowiadającymi ich nadchodzący album. Wraz z wydaniem trzeciego singla “Fool Me” zespół zapowiedział trasę koncertową w 2022 roku, obejmującą Europę i Amerykę Północną.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też