Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Ray Wilson

Organizator: Adria Art

Ray Wilson O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Ray Wilson w Polsce! Ostatni frontman legendarnego Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wyrusza w nową trasę koncertową. Ray Wilson bilety już dostępne.

Ray Wilson koncerty 2022

  • Wrocław - 25.09.2022, WCK
  • Poznań - 26.09.2022, Aula UAM

W 2022 wyrusza w trasę koncertową „The Weight of Man”, na której zaprezentuje wyjątkowy materiał z najnowszej płyty i przypomni największe przeboje Genesis.Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!

 

Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem - kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu. 

The Weight of Man Tour 2022

Szkocki muzyk i piosenkarz, który od lat na stałe mieszka w Polsce, przyzwyczaił polskich fanów do wyjątkowych koncertów, w których publiczność jest zawsze na pierwszym miejscu. Na scenie artysta czuje się jak ryba w wodzie, dlatego materiał z płyty „The Weight of Man” jest napisany w taki sposób, aby jak najlepiej wybrzmieć podczas występów na żywo. Podczas wieczorów nie zabraknie również największych przebojów grupy Genesis!

 

11 utworów składających się na płytę „The Weight of Man” to porcja klasycznego rockowego brzmienia i tekstów, w których Ray Wilson – w kontrze do wielu współczesnych wykonawców – nie boi się śpiewać o rzeczach ważnych, pisanych prosto z serca. To wyjątkowa podróż pełna refleksji, nadziei i niebanalnych rozwiązań kompozytorskich.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też