Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Rock PUNK FOLK CELTIC FEST: CHEERS!, SELFISH MURPHY, O'HAMSTERS, MOLLY MALONE'S, JOLLY JACKERS, PADDY AND THE RATS

PUNK FOLK CELTIC FEST: CHEERS!, SELFISH MURPHY, O'HAMSTERS, MOLLY MALONE'S, JOLLY JACKERS, PADDY AND THE RATS

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

PUNK FOLK CELTIC FEST: CHEERS!, SELFISH MURPHY, O'HAMSTERS, MOLLY MALONE'S, JOLLY JACKERS, PADDY AND THE RATS O wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert PUNK FOLK CELTIC FEST 17 listopada w krakowskim Klubie Kwadrat. Na scenie pojawią się folk rockowe kapele: Paddy & Th Rats, Jolly Jackers, Molly Malone's, O'Hamsters, Selfish Murphy i Cheers! Wielka gratka dla miłośników irlandzkich melodii z punk rockowym pazurem! Bilety już w sprzedaży. 

 

Paddy and the Rats 

Celtic punk rockowa formacja z Miskolc na Węgrzech, założona w 2008 z inicjatywy muzyków posługujących się pseudonimami Paddy (gitara akustyczna, śpiew), Joey (gitara elektryczna) i Vince (gitara basowa). Chwilę później muzycy zwerbowali do składu perkusistę Seamusa, a także Sama i Sonny'ego, odpowiedzialnych za brzmienia instrumentów ludowych (akordeonu, skrzypiec czy dud szkockich). Zespół dzięki licznym koncertom na terenie swojego kraju błyskawicznie zyskał dużą popularność, co pozwoliło im na wydanie w 2009 debiutanckiego krążka zatytułowanego "Rats On Board". Płyta zawierała przeróbki irlandzkich i szkockich przyśpiewek ludowych (min. "Drunken Sailor" oraz "Bully In The Alley") oraz garść materiału autorskiego ("Six Rat Rovers" oraz "Freedom"). Obecnie Paddy And The Rats są zaliczani do czołówki sceny celtic punk rocka i koncertują po niemalże całej Europie.

 

Jolly Jackers

Ten sześcioosobowy zespół pochodzący z Węgier gra muzykę irlandzką nazywaną również Folk Punk Rock. Mają na swoim koncie EP-kę "Call The Captain" (2014), LP "Sobriety" (2015), LP "Blood Sweat and Beer" (2017). Obecnie nagrali swój trzeci pełny album "Daemons and Angels", który ujrzał światło dzienne w lutym 2018. Jolly Jackers dotychczas grali w Austrii, Chorwacji, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce (w 2017 na Czad Festiwal), Serbii, Słowenii i Szwajcarii. Teraz znowu wyruszają w trasę, aby przedstawić swój nowy album Europie!


Molly Malone's

Folk-punkowy zespół z Giżycka na Mazurach doskonale łączący elementy folku celtyckiego z punk rockiem. Idea zespołu narodziła się w głowach Jarka „Kwiatka” Kwiatkowskiego oraz Bartka „Konia” Biwejnisa, którzy po doświadczeniach w punk rockowych formacjach oraz szantowych kapelach postanowili do punk rockowych utworów włączyć irlandzkie melodie grane na akordeonie i skrzypcach.


O'Hamsters

Sześcioosobowy zespół pochodzący ze stolicy Ukrainy - Kijowa. Chłopaki kontynuują wspaniałe folk punkowe tradycje muzyczne, inspirują się muzyką irlandzką zespołu The Pogues i samego Shane'a McGowana. Zespół ma za sobą ponad 100 koncertów, odwiedził już większość miast na Ukrainie, a także zaliczył występy w Polsce, Rosji, na Białorusi oraz Węgrzech. Ciekawostką jest to, że zespół wykonuje piosenki w języku rosyjskim i to znacznie wyróżnia ich na europejskiej mapie tych zespołów.


Selfish Murphy

Grupa pochodząca z Transylwanii, ich autorskie piosenki nawiązują do szantowych rytmów, ale w repertuarze znajdziemy także popularne na całym świecie tradycyjne irlandzkie pieśni – takie jak Drunken Sailor, All For Me Grog, Leaving Of Liverpool, Wild Rover lub covery znanych artystów takich jak U2 lub Avicii. Jak artyści mówią  sami o sobie – ich muzyka jest lekka i przyjemna, przy której można się nieźle bawić.


Cheers! 

Celtic-punkowa petarda grająca mieszankę folk-punka i tradycyjnych irlandzkich piosenek w typowym dla siebie unikatowym stylu. Charakteryzuje ich energia, melodyjność, a na dodatek folkowe korzenie! Warczący, wirujący, wściekły, ryczący celtycki folk-punk warzony w Pilźnie i hartowany przez akordeon, gwizdki i flety - to ich znak rozpoznawczy. Ich muzyka ma solidne tło punkrockowe z fantastycznymi celtyckimi muzykami.

 

PUNK FOLK CELTIC FEST: CHEERS!, SELFISH MURPHY, O'HAMSTERS, MOLLY MALONE'S, JOLLY JACKERS, PADDY AND THE RATS bilety na koncerty już dostępne na eBilet.pl!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też