I Am Waiting For You Last Summer + Signal From Europa

I Am Waiting For You Last Summer + Signal From Europa

Wpadnij na kolejny koncert I Am Waiting For You Last Summer w Warszawie! Jeden z najbardziej oryginalnych brzmieniowo zespołów na post-rockowej scenie wystąpi 22 kwietnia w klubie Chmury. Przed nim zaprezentuje się Signal From Europa z Gdańska.

Grupa I Am Waiting For You Last Summer istnieje od 2011 roku i już zdążyła zapracować na pozycję numer 1 na scenie instrumentalnej w Rosji, a także zyskać sporą popularność w Azji. Rosyjski zespół ma niezwykle szeroką paletę brzmieniową - ich muzyka to oryginalna mieszanka post-rocka, muzyki filmowej, elektronicznych beatów, przestrzennych melodii i pulsujących rytmów. Na żywo trio przykuwa uwagę i porywa swoją energią.
Popularność przyniosły im dwa pierwsze albumy - „Edge Party” (2012), „In Eternal Lines” (2013). Szybko wypracowali swój charakterystyczny styl, ale nie rezygnują z eksperymentów. Przykładem jest tego najnowszy krążek - „Mirrors” (2015), na którym zespół odsłonił bardziej „elektroniczne” oblicze. Po pełnych sukcesów koncertach w Rosji i Azji, w 2015 i 2016 roku grupa koncertowała w Europie, m.in. na słynnym festiwalu Dunk!. Dla Rosjan to będzie druga wizyta w Warszawie – wcześniej wystąpili w stolicy u boku Rosetty.

 

Signal from Europa - Post-rockowa kapela z trójmiasta która powstała latem 2013 roku. Od tamtej pory tworzy swój materiał, starając się czerpać z klasyki gatunku, jak i szukać weny w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Obecnie muzyka Signal from Europa to poszukiwania swojego indywidualnego stylu i brzmienia, które konsekwentnie się rozwija. Nazwa została zainspirowana filmem "2001: Odyseja Kosmiczna", który stworzył zarys całej koncepcji zespołu. W 2016 roku grupa wydała debiutancką EP-kę „Dusty Monuments”, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów post-rocka w Polsce.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

I Am Waiting For You Last Summer + Signal From Europa
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/