Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock 14 Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires

14 Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires

22.07.2023 Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Organizator: TOURTREND Sp. z o.o

od 250,00 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

Słupsk

sobota
22.07.2023
18:00

14 Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires

Słupsk, Amfiteatr w Dolinie Charlotty
sobota
22.07.2023
18:00

14 Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires: Pakiety VIP

Słupsk, Amfiteatr w Dolinie Charlotty

Opis

The Hollywood Vampires – Alice CooperJohnny DeppJoe Perry i Tommy Henriksen wystąpią 22 lipca w Dolinie Charlotty w ramach 14. Festiwalu Legend Rocka. The Hollywood Vampires bilety na koncert już w sprzedaży.

O Hollywood Vampires

Samozwańczy "najlepszy zespół barowy na świecie" – składający się z kluczowych członków i legend rocka Alice Coopera, Johnny'ego Deppa, Joe Perry'ego z Aerosmith i gitarzysty Tommy'ego Henriksena – to pierwsi ujawnieni headlinerowie niecierpliwie oczekiwanego sezonu letniego 2023 w Dolinie Charlotty.

Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: "Hollywood Vampires", oraz "Rise". Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who.

Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

16-utworowy album "Rise", wyprodukowany przez Tommy'ego Henriksena i Hollywood Vampires, to jeden z najczystszych, najbardziej nieskazitelnych i przyjemnych albumów rock and rollowych ostatnich czasów, stworzony przez mistrzów rzemiosła i prawdziwych fanów formy. W przeciwieństwie do debiutanckiej płyty z 2015 roku, drugi album składa się głównie z oryginalnego materiału, napisanego przez zespół. Istnieją jednak, w duchu oryginalnej misji wampirów, trzy covery piosenek oryginalnie napisanych i nagranych przez legendarnych rockmanów, którzy zmarli zbyt młodo.

 

Zobacz więcej

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn