14. Festiwal Legend Rocka: Hollywood Vampires

ODWOŁANIE Zaplanowany na 18 sierpnia koncert został odwołany. 

 

Hollywood Vampires to supergrupa, którą tworzą Johnny DeppAlice Cooper i Joe Perry. Hollywood Vampires bilety na koncerty w Polsce. 

O Hollywood Vampires

Najsłynniejszą amerykańską supergrupę rockową tej dekady tworzą:

  • Alice Cooper - legendarny wokalista

  • Joe Perry - słynny gitarzysta grupy Aerosmith

  • Johnny Depp - jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood

Zespół powstał w 2015 roku, a jego nazwa nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70. Należeli do niego m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles czy Keith Moon z The Who. Grupa ma w swoim dorobku dwa bardzo dobrze przyjęte albumy - "Hollywood Vampires" i "Rise".

Alice Cooper

Alice Cooper to jedna z najważniejszych postaci światowego hard rocka, współtwórca heavy metalu i glam rocka, twórca shock rocka. Podczas niesamowitych koncertów, już na początku lat 70., używał na scenie gilotyny, szubienicy, krzesła elektrycznego, prawdziwego boa dusiciela i wielu litrów sztucznej krwi.

 

W swojej 50-letniej karierze, Alice Cooper wylansował kilka nieśmiertelnych przebojów – “School’s Out”, "I’m Eighteen”, „Elected”, „Hello Hooray”, „No More Mr. Nice Guy”‚ „Only Women Bleed”, „Poison”, czy „Hey Stoopid”.

 

Nagrał ponad 30 płyt, które rozeszły się w nakładach przeszło 50 milionów sztuk. Jego muzyka i pomysły były podziwiane przez takie dawne sławy, jak ekscentryczny malarz Salvador Dali, komik Groucho Marx czy aktorka Mae West.

Joe Perry

Joe Perry jest jednym z najbardziej znanych i cenionych rockowych gitarzystów na świecie. Współtworzył legendarną grupę Aerosmith, która cieszy się niesłabnącą popularnością od chwili powstania w 1970 r. Razem z wokalistą Stevenem Tylerem tworzy sceniczny duet porównywany do pary Jagger/Richards z The Rolling Stones.

 

Zespół Aerosmith nagrał 20 płyt, a ich sprzedaż osiągnęła ponad 150 milionów egzemplarzy. Najbardziej znane albumy Aerosmith to: "Rocks", "Permanent Vacation", "Pump", "Get A Grip" i "Nine Lives". Joe Perry nagrał też siedem płyt solowych i wziął udział w wielu sesjach i projektach jako gość specjalny. Grając z Hollywood Vampired Joe Perry ma okazję również zaprezentować swoje możliwości wokalne -  jego głos słychać w 2 piosenkach na nowej płycie "Rise".

 

Joe ma ponad 600 gitar, ale najczęściej gra na Gibsonie. Co ciekawe, sieć Hard Rock Cafe serwuje ostry sos według jego przepisu. Wszechstronny artysta!

Johnny Depp

Johnny należy do grona najbardziej kasowych i najbardziej ekscentrycznych aktorów w Hollywood. Filmy z jego udziałem przyniosły światowy dochód przekraczający 14 miliardów dolarów! Najbardziej znane filmy Deppa to m.in. saga "Piraci z Karaibów", "Charlie i fabryka czekolady", "Jeździec bez głowy" czy "Marzyciel".

 

Muzyką interesował się od młodzieńczych lat i zawsze przyznaje, że marzył o karierze gitarzysty.  Z czasem osiągnął cel i zadebiutował na płycie swego przyjaciela Shane'a MacGowana w 1994 r. Trzy lata później zagrał na płycie zespołu Oasis, napisał też kilka piosenek na płyty swojej ówczesnej żony, Vanessy Paradis. W 2012 r. pojawił się na albumie AerosmithMusic from Another Dimension” a jego przyjaźń z Joe Perrym zaowocowała założeniem zespołu Hollywood Vampires.

 

Na nowej płycie "Rise" Depp śpiewa dwie piosenki, a jedną z nich jest słynny hit Davida Bowie'go "Heroes".

Hollywood Vampires koncert Festiwal Legend Rocka

Trzy megagwiazdy na jednej scenie i efektowne wizualizacje dają niepowtarzalny show dla prawdziwie rockowej publiczności - koncerty Hollywood Vampires to niezapomniane rockowe widowisko! pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

14. Festiwal Legend Rocka: Hollywood Vampires
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/