Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Rock 14. Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires

14. Festiwal Legend Rocka Hollywood Vampires

Organizator: TOURTREND Sp. z o.o

14. Festiwal Legend Rocka Hollywood VampiresO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The Hollywood Vampires – Alice CooperJohnny DeppJoe Perry i Tommy Henriksen wystąpią 22 lipca w Dolinie Charlotty w ramach 14. Festiwalu Legend Rocka. The Hollywood Vampires bilety na koncert już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 18:00 otwarcie bram
  • 19:00 Those Damn Crows
  • 20:15 Chemia
  • 21:30 Hollywood Vampires

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

O Hollywood Vampires

Samozwańczy "najlepszy zespół barowy na świecie" – składający się z kluczowych członków i legend rocka Alice Coopera, Johnny'ego Deppa, Joe Perry'ego z Aerosmith i gitarzysty Tommy'ego Henriksena – to pierwsi ujawnieni headlinerowie niecierpliwie oczekiwanego sezonu letniego 2023 w Dolinie Charlotty.

Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: "Hollywood Vampires", oraz "Rise". Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who.

Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

16-utworowy album "Rise", wyprodukowany przez Tommy'ego Henriksena i Hollywood Vampires, to jeden z najczystszych, najbardziej nieskazitelnych i przyjemnych albumów rock and rollowych ostatnich czasów, stworzony przez mistrzów rzemiosła i prawdziwych fanów formy. W przeciwieństwie do debiutanckiej płyty z 2015 roku, drugi album składa się głównie z oryginalnego materiału, napisanego przez zespół. Istnieją jednak, w duchu oryginalnej misji wampirów, trzy covery piosenek oryginalnie napisanych i nagranych przez legendarnych rockmanów, którzy zmarli zbyt młodo.

 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też