Dżem
Dżem
Dżem

Dżem

SPRAWDŹ BILETY

Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne!

Dżem koncerty 2022 i 2023

O zespole Dżem

Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na chyba wszystkich większych i większości mniejszych festiwali w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

 

 

Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica. Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upłynie, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na utwory własne, a nie przeróbki piosenek z kraju i ze świata. To była brzemienna w skutki decyzja, które odczuwamy do dziś…

Dżem skład zespołu

Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, unikatowe wydarzenie, koncert zespołu Dżem z udziałem  orkiestry “Le Quattro Stagioni” 23.10.2022. Niezwykłe aranżacje, doskonałe wykonanie, kultowe miejsce jakim jest katowicki SPODEK oraz największe przeboje zespołu takie jak  "Wehikuł czasu", "Whisky", "Czerwony jak cegła "czy "Sen o Victorii",  gwarantują niesamowity koncert.   

 

Orkiestra “Le Quattro Stagioni” została założona w grudniu 2000 roku przez dyrygenta i skrzypka, menedżera kultury Tadeusza Żmijewskiego. Na scenie pojawi się 44 uzdolnionych muzyków w tym gościnnie artyści pochodzący z Ukrainy.

 

Przez dziesięć lat Orkiestra wyrobiła sobie swój własny styl i piękne symfoniczne i kameralne brzmienie. Czuje się świetnie w programie typowo symfonicznym, operowym, musicalowo – operetkowym, rozrywkowym ale również w kameralnych, barokowych brzmieniach.

 

W listopadzie 2014 r. Orkiestra wraz z dyrygentem otrzymała Złotą Płytę za wydawnictwo „Dżem Symfonicznie”.

 

Katowice - dostępny bilet VIP w sektorze Loża.

Bilet VIP zawiera:

  • dedykowane wejście VIP oraz  miejsce parkingowe (wzór wjazdówki w załączeniu) wjazd na parking od ul. Pokoju
  • bankiet
  • wstęp do strefy vip od godz. 18:00 
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dżem
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dżem BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kępno
10.12
sobota, 17:00
Hala Widowiskowo - Sportowa Kępno
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Poznań
11.12
niedziela, 19:00
Klub Tama
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Bydgoszcz
26.02.2023
niedziela, 18:30
HSW Immobile Łuczniczka
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Lublin
16.04.2023
niedziela, 18:30
Hala Globus
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 90 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
12.05.2023
piątek, 19:30
Hala Stulecia
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 100 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Zielona Góra
20.05.2023
sobota, 19:30
Hala CRS Zielona Góra
DŻEM
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/