Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

DAYTIME TV

Organizator: Live Nation

DAYTIME TVO wydarzeniu

O wydarzeniu

DAYTIME TV w Polsce! Zespół wystąpi już 26 września w warszawskim VooDoo Club. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Timing koncertu:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:00 Daytime TV

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

DAYTIME TV koncert w Polsce

Po wystąpieniu ostatnio w roli supportu przed koncertami zespołów takich jak Two Door Cinema Club, Circa Waves, The Wombats, The Amazons i Kaiser Chiefs oraz pojawieniu się na wielu letnich festiwalach takich jak British Summer Time, Mad Cool i Kendal Calling, a także znalezieniu się na redakcyjnych playlistach premium stworzonych przez Spotify i Apple Music, zbliżająca się sława szkockiego zespołu alternatywnego DAYTIME TV wydaje się być niejako nieunikniona. Efektem nieustannego pragnienia tworzenia jest gotowość zespołu do wyjścia na scenę ze swoim niezaprzeczalnie gotowym na koncerty stadionowe brzmieniem. W oczekiwaniu na drugi album grupy, który ma się ukazać w przyszłym roku, upragnione nowe single zespołu mają pojawić się już niedługo. Ich najnowszy utwór "jessica" został doceniony przez BBC Radio 1 i zapewnił im miejsce na okładce największej brytyjskiej rockowej playlisty, The Rock List. DAYTIME TV szykują się na przełomowy rok.

DAYTIME TV bilety

Dostępne wyłącznie bilety domowe/elektroniczne.

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)
  • Limit na jedną kartę kredytową,
  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości zamówienia + 5 PLN.

Podana godzina 18:00 to godzina otwarcia bram

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też