Crown The Empire

Crown The Empire

Crown The Empire w Polsce! Amerykanie wystąpią już 9 października w stołecznej Hydrozagadce. Na scenie zobaczymy również Volumes i Coldrain. Bilety na jedyny koncert Crown The Empire w Polsce w sprzedaży!

Koncert Crown The Empire timing:

19:00 - otwarcie drzwi
19:45 - Cold Rain
20:30 - Volumes
21:30 - Crown The Empire

Crown The Empire powstali w 2010 roku w Dallas. Amerykanie w szybkim tempie zdobyli wierne grono swoich muzycznych poczynań. Zespół ma koncie  trzy albumy studyjne i jedną EP-kę. W lipcu 2016 ukazał się ich trzeci studyjny krążek zatytułowany „Retrograde” i to właśnie z nim aktualnie koncertują po Europie. Muzyka Crown The Empire to solidne granie spod znaku post hardcore, metalcore, electronicore, hard rock oraz charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty.
CROWN THE EMPIRE polskiej publiczności dali się poznać jako support ONE OK ROCK w grudniu ubiegłego roku. Tym razem będzie to ich pierwszy, samodzielny, klubowy koncert w naszym kraju! Towarzyszyć im będą Volumes i Coldrain!

Bilety na koncert Crown The Empire w Warszawie w sprzedaży! Crown The Empire bilety na koncert!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Crown The Empire
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/