Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Koncerty Rock Crown The Empire

Crown The Empire

Organizator: Go Ahead Sp. z o.o.

Crown The EmpireO wydarzeniu

O wydarzeniu

Crown The Empire w Polsce! Amerykanie wystąpią już 9 października w stołecznej Hydrozagadce. Na scenie zobaczymy również Volumes i Coldrain. Bilety na jedyny koncert Crown The Empire w Polsce w sprzedaży!

Koncert Crown The Empire timing:

19:00 - otwarcie drzwi
19:45 - Cold Rain
20:30 - Volumes
21:30 - Crown The Empire

Crown The Empire powstali w 2010 roku w Dallas. Amerykanie w szybkim tempie zdobyli wierne grono swoich muzycznych poczynań. Zespół ma koncie  trzy albumy studyjne i jedną EP-kę. W lipcu 2016 ukazał się ich trzeci studyjny krążek zatytułowany „Retrograde” i to właśnie z nim aktualnie koncertują po Europie. Muzyka Crown The Empire to solidne granie spod znaku post hardcore, metalcore, electronicore, hard rock oraz charakterystyczny wokal i emocjonalne teksty.
CROWN THE EMPIRE polskiej publiczności dali się poznać jako support ONE OK ROCK w grudniu ubiegłego roku. Tym razem będzie to ich pierwszy, samodzielny, klubowy koncert w naszym kraju! Towarzyszyć im będą Volumes i Coldrain!

Bilety na koncert Crown The Empire w Warszawie w sprzedaży! Crown The Empire bilety na koncert!

Podobne wydarzenia

Zobacz też