COMA - Wrocław, Gdańsk
COMA - Wrocław, Gdańsk

COMA - Wrocław, Gdańsk

DODATKOWY TERMIN Dodatkowy koncert Comy we Wrocławiu - bilety już w sprzedaży!

 

Coma w trasie pożegnalnej Game Over Tour 2019! Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania łódzki zespół podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Częścią pożegnalnej trasy będą dwa koncerty organizowane przez Galicja Productions. Coma bilety na koncerty we Wrocławiu i Gdańsku już dostępne! 

Coma koncerty 2019

O zespole Coma

Zespół Coma powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendyW maju 2004 roku grupa wydała swój pierwszy album pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.


Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.


Coma wydała dwa albumy anglojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie.


Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa zespół nieprzerwanie koncertuje. Coma supportowała na scenie takich gigantów jak TherionPearl Jam czy Linkin Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie. Może również pochwalić się występem na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool.


W ostatnich latach zespół Coma z powodzeniem koncertował w Wielkiej Brytanii, występując w miastach: ManchesterLondynSheffieldBirminghamSouthamptonLiverpool.


W czerwcu 2009 r. miał miejsce specjalny koncert zespołu Coma wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich - marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Koncerty symfoniczne Comy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na te wydarzenia wyprzedają się kilka miesięcy przed koncertami.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

COMA - Wrocław, Gdańsk
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/