Chemia - the modern times tour

Chemia - the modern times tour

Zapraszamy na koncert zespołu Chemia, który odbędzie się 4 grudnia w klubie Hybrydy w Warszawie. Chemia bilety już dostępne.

 

Po 4 latach przerwy zespół Chemia zapowiada wydanie nowego krążka i rusza w międzynarodową trasę z jednym koncertem w Polsce. Trasa obejmuje koncerty i festiwale między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Ukrainie. Na koncertach będzie można usłyszeć utwory z najnowszej płyty, która pojawi się wiosną 2020. 

 

Nazwa trasy "Modern Times" to również tytuł pierwszego singla, który będzie miał swoją premierę wczesną jesienią.

O zespole Chemia

Chemia w swoim dorobku ma 3 płyty, wiele tras krajowych i zagranicznych, supporty przed największymi gwiazdami miedzy innymi Deep Purple, Metallica, Guns'n'Roses  oraz wiele nagród, czy najwyższych notowań singli w rozgłośniach rockowych.

 

Po powrocie do składu frontmana Łukasza Drapały, zespół przeszedł kilka zmian w składzie – do grupy dołączył Maciek „Papay” Papalski na gitarze oraz wirtuoz gitary basowej Błażej Chochorowski. Nowa twarz i brzmienie zespołu pojawiło się najpierw na Woodstock Ukraine Festival, w wyniku czego nagrano nową wersję utworu Hero w języku ukraińskim. Ponad 100 stacji radiowych na Ukrainie zagrało ten utwór w dniu jego premiery. W efekcie Chemia nagrała już trzy utwory w języku ukraińskim i prezentuje je jako gość specjalny trasy Hello zespołu Antytila, jednej z największych gwiazd rockowej sceny Ukrainy.

 

"Chemia" znów jest między nami - mówi Wojtek Balczun, lider i założyciel zespołu - Naszym celem - podobnie jak w przypadku najlepszych alchemików - jest próba stworzenia czegoś innego, nowego i wyjątkowego".

Skład zespołu 

Łukasz „Luke” Drapała - wokal
Wojtek „W” Balczun - gitara
Maciek „Papay” Papalski - gitara
Błażej Chochorowski - bas
Adam Kram - perkusja

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Chemia - the modern times tour
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/