Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej

Bon Iver

Organizator: Alter Art

Bon IverO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

INFORMACJA  Europejska trasa Bon Iver, w tym sierpniowy koncert w Warszawie, zostaje odwołana. 

 

Oświadczenie zespołu:

Niestety, nasza europejska trasa koncertowa w sierpniu 2021 roku zostaje odwołana. Chociaż ciągłe ogłaszanie tych komunikatów jest rozczarowujące, nie możemy doczekać się już momentu, w którym wszyscy będziemy mogli bezpiecznie zebrać się i zagrać dla fanów, którzy nie mogli zobaczyć zespołu podczas pandemii. W przypadku pytań dotyczących biletów należy skontaktować się z punktem sprzedaży.


Z uwagi na zmianę miejsca koncertu zmianie ulega układ widowni siedzącej. W Amfiteatrze w Parku Sowińskiego miejsca siedzące są nienumerowane Osoby, które zakupiły bilet na miejsca numerowane w hali COS Torwar:

  • w cenie 203 zł: będą miały zapewnioną możliwość wcześniejszego wejścia do Amfiteatru (tzw. Early Entrance od godz. 17:30, wejście dla pozostałych osób od godz. 18:00), co ułatwi wybór dowolnego, dostępnego miejsca siedzącego na widowni (z wyłączeniem dwóch ostatnich rzędów w bocznych sektorach).
  • w cenie 183 zł: będą miały zapewnione miejsca siedzące w dwóch ostatnich rzędach, w bocznych sektorach na widowni Amfiteatru (sektor lewy lub prawy).
    Osobom posiadającym bilety na stojącą płytę na koncert w hali COS Torwar przysługuje wstęp na płytę stojącą w Amfiteatrze.
  • O dostępności miejsc decyduje kolejność wejścia do obiektu.

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz wziąć udziału w koncercie, nic straconego!
ZAMIEŃ SWÓJ BILET NA VOUCHER I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI!
Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale (m.in. Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival) organizowane przez Alter Art. Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez Alter Art w 2021 roku.
Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty przełożonego koncertu (czyli do 05.11.2021).

 

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

 

Bon Iver w Polsce! Zapraszamy na koncert jednego z najbardziej charakterystycznych artystów światowej alternatywy. Koncert Bon Iver odbędzie się 20 sierpnia 2021 roku w Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego. Bon Iver bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży!

O Bon Iver

Projekt pod przewodnictwem Justina Vernona ma na swoim koncie już dwie nagrody Grammy, a w tym roku nominowany jest w trzech kategoriach, w tym za najlepszy album - "I, I". 

Bon Iver dyskografia

Pierwsza płyta, For Emma, Forever Ago” (2008), nagrana w zimowej chacie na odludziu Wisconsin, była szczerą i bardzo surową produkcją, w której tworzenie zaangażowany był wyłącznie Vernon. Proste folkowe piosenki samotnego i doświadczonego chłopaka w pierwotnej formie zostały wytłoczone zaledwie w 500 egzemplarzach. Trafiły one jednak do właściwych odbiorców i wkrótce pierwsze recenzje pojawiały się na blogach, a niezależna wytwórnia Jagjaguwar na początku 2008 roku wydała album bez jakichkolwiek zmian. Bon Iver szybko został okrzyknięty rewelacją, stając się ulubieńcem sceny alternatywnej i dziennikarzy.

 

W rocznicę debiutu Bon Iver wydał „Blood Bank EP” z nagraniem „Woods”, którego sample zostały użyte przez Kanye Westa w utworze „Lost In The World”. Vernon pojawił się w dwóch nagraniach na znakomitym „My Beautiful Dark Twisted Fantasy” i wystąpił u boku Westa w czasie pamiętnego koncertu na festiwalu Coachella. Wydarzenie miało miejsce zaledwie dwa miesiące przed premierą drugiego, imiennego albumu Bon Iver, który wyniósł projekt na zupełnie nowy poziom popularności.

 

Tym razem Justin Vernon pozostał producentem i głównym kompozytorem, jednak nie jedynym muzykiem. W studiu pojawił się m.in. rewelacyjny saksofonista Colin Stetson, a instrumenty jakich użyto w czasie sesji nagraniowych prawdopodobnie nawet nie zmieściłyby się w zimowej chatce, w której powstawał debiut. 

 

Na kolejny album fani musieli czekać aż 5 lat. Do tego czasu Bon Iver był już owiany aurą kultu i dawno przestał być projektem o charakterze folkowym. Nic dziwnego, że "22, A Million" (2016) przyniósł jeszcze więcej eksperymentów z elektroniką oraz hip-hopem, a od całości biła niepohamowana potrzeba muzycznego rozwoju, co zostało docenione przez fanów i krytyków. 

 

Po kolejnej kilkuletniej przerwie, Bon Iver powrócił w 2019 roku ze świetnie przyjętym "I, I". Wydawnictwo zajęło pierwsze miejsce wśród najlepszych albumów folkowych i indie w USA oraz znalazło się na podium w zestawieniach najlepszych płyt rockowych i alternatywnych ubiegłego roku (Billboard). Ostatnia płyta, tak jak niemal każde wydawnictwo zespołu, było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych roku. I tak jak pozostałe albumy - w pełni zasłużyła na fenomenalne recenzje.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też