Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaltrl-targi-rzeczy-ladnychjuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Ben Howard

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Ben HowardO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Ben Howard, jeden z najważniejszych i najbardziej intrygujących brytyjskich songwriterów, już latem zawita do Polski! Do jego wyjątkowego świata będzie można dołączyć już 12 lipca 2023 roku w Warszawie, podczas koncertu artysty na Letniej Scenie Progresji. Ben Howard bilety na koncert w Polsce już dostępne!

 

Warszawski koncert Bena Howarda otworzy obdarzona wyjątkowym głosem i naturalną umiejętnością pisania pięknych melodii Lael Neale. Jej tegoroczny album "Star Eaters Delight" zbiera świetne recenzje, a już 12 lipca będziemy mogli przekonać się, jak ten materiał brzmi na żywo!

Timing koncertu:

  • 19:00 - otwarcie bram
  • 19:30 - Lael Neale
  • 20:30 - Ben Howard 

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Ben Howard informacje

Wiele się zmieniło od czasu kiedy brytyjski muzyk Ben Howard wydał w 2011 roku kultowy już, potrójnie platynowy debiut “Every Kingdom”. Obecnie jego dorobek można podzielić na aż cztery odrębne rozdziały, w ramach których wykreował swoje własne uniwersum i brzmienie, tętniące życiem za sprawą akustycznego oraz elektronicznego instrumentarium. 

W ciągu ostatniej dekady do dorobku Bena dołączyły między innymi dwa albumy, które podbiły szczyty brytyjskiej listy sprzedaży: “I Forget Where We Were” (2014) oraz najnowszy “Collections From The Whiteout” (2021). Obecnie kończy on pracę nad swoją 5. płytą, która otworzy kolejny etap jego kariery, a jej fragmenty latem zabrzmią również na żywo, obok największych przebojów z dotychczasowej dyskografii. Koncerty Bena Howarda to porywające doświadczenie, opisane przez The Times jako ,,czarujące, wręcz transcendentalne”. Na scenie towarzyszy mu duży zespół wraz z którym dają intensywne i niezapomniane show. 

 

 

 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też