Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Algiers

Organizator: Alter Art

AlgiersO wydarzeniu

O wydarzeniu

Algiers powracają do Polski z nowym albumem! Zespół zagra 25 lutego 2023 w warszawskim klubie Niebo. Algiers bilety na koncert już w sprzedaży. 

Timing koncertu:

  • wejście od 19:00
  • start - 20:00

Algiers informacje

Zaszyty w rodzinnej Atlancie zespół – który zbudował w ostatnich latach jedną z najbardziej ekscytujących dyskografii i grupę oddanych fanów - zebrał grupę podobnie myślących artystów, aby stworzyć swój czwarty album, “SHOOK”. “SHOOK” to wiele głosów; powrót do domu duchowego i geograficznego; strategia komunii w płonącym świecie; historia zakończenia związku; letnie przyjęcie na werandzie w Atlancie. Ostatecznie jest to 17 utworów składających się na zestaw rozwijającej umysł i ekscytującej muzyki.

 

Algiers tworzą muzykę określaną mianem eksperymentalnej - mieszkankę rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu. W swoich tekstach nie stronią od tematów religijnych, rasowych, ekonomicznych i etycznych.

„Bite Back” to najnowszy singiel zespołu –Franklina Jamesa Fishera, Ryana Mahana, Lee Tesche i Matta Tonga – pierwszy od czasu ich trzeciego albumu, “There Is No Year”, który w 2020 roku został doskonale przyjęty przez krytyków.

 

Frontman mówi o utworze: „Ryan pojawił się pewnego dnia z tym pięknie epickim instrumentem i powiedział: „Mam tę piosenkę i chcę ją nazwać „Bite Back”. Od razu przypomniało mi, dlaczego dołączyłem do tego zespołu i reszta utworu wydawała się pisać sama.”

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też