Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock 50 Królika - urodziny Jacka Królika

50 Królika - urodziny Jacka Królika

Organizator: Forty Kleparz

Opis

Opis

Serdecznie zapraszamy na 50 urodziny Jacka Królika - jednego z najważniejszych polskich gitarzystów! Impreza odbędzie się 5 grudnia w krakowskim Klubie Forty Kleparz. Bilety na koncert Jacka Królika oraz jego wspaniałych gości już w sprzedaży! 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na imprezę urodzinową legendy polskiej gitary - Jacka Królika. Okazja jest szczególna, ponieważ jubilat obchodził będzie okrągłą rocznicę - 50 urodziny! 5 grudnia w krakowskim Klubie Forty Kleparz odbędzie się koncert połączony z jam session. Ponadto tego dnia będzie miała premierę nowa płyta Jubilata, zatytułowana po prostu "Królik" ?. Na scenie razem z Jackiem wystąpi zespół w składzie: Wojtek Fedkowicz, Łukasz Adamczyk i Michał Jurkiewicz. Nie zabraknie także zacnych gości - polskich Gigantów Gitary. Będą to: oczywiście sam Jubilat Jacek Królik oraz Ryszard Sygitowicz (ex Perfect), Mietek Jurecki (ex Budka Suflera), Marcin Furmański, Wojtek Fedkowicz i goście specjalni - Grzegorz Turnau, Andrzeja Sikorowskiego, Marka Raduli, Robert Chojnacki inni! 

Jacek Królik zaczynał w zespole Dekiel, był współtwórcą Chłopców z Placu Broni, grał z Grzegorzem Ciechowskim, Lombardem, Urszulą, Brathankami, Justyną Steczkowską i Edytą Górniak. Jest stałym członkiem zespołu Grzegorza Turnaua. Po koncertach planowane jest urodzinowe jam session z jubilatem!

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn