Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Inne DO SERCA PRZYTUL PSA! Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieci

DO SERCA PRZYTUL PSA! Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieci

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

DO SERCA PRZYTUL PSA!  Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieciO wydarzeniu

O wydarzeniu

Miłośników zwierząt i dobrej muzyki zapraszamy 2 kwietnia do Starego Klasztoru. Do serca przytul psa! Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieci bilty już w sprzedaży.

O koncercie Do serca przytul psa! we Wrocławiu

Do serca przytul psa, weź na kolana kota ... - ten cytat z piosenki Jana Kaczmarka z kabaretu Elita i Studia 202 będzie mottem koncertu, w którym zaprosimy najmłodszych słuchaczy i ich rodziców do wspólnego śpiewania najpiękniejszych piosenek o zwierzętach. Będą piosenki z Akademii Pana Kleksa: Dzik jest dziki, Kaczka dziwaczka, Na wyspach Bergamuta, będzie Hakuna Matata i Nie bój się chcieć z filmowych bajek Disneya, a także filmowa Pszczółka Maja na zawsze już kojarzona niedoścignionym wykonaniem Zbigniewa Wodeckiego.

Będą starsze i nowsze piosenki dla dzieci: Pieski małe dwa, Stary Donald farmę miał, Cztery zielone słonie, Lisek Łakomczuszek, Idziemy do Zoo i Baby Shark, będzie Puszek Okruszek Natalii Kukulskiej, Osioł Stachurskiego i Orła cień Varius Manx.

Koncert poprowadzą : Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów Bitwa Na Głosy, Mam Talent i Szansa Na Sukces, koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu Damy Rocka oraz Wojciech Dereń – wokalista, aktor wrocławskich scen muzycznych, finalista 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

Dla dzieci do lat 14 przewidziana jest 30% zniżka na bilety

Koncert odbywa się w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Świata 2023, który obędzie się 1 maja 2023 na wrocławskim Rynku. W programie Gitarowego Rekordu Świata 2023 przewidziana jest specjalna strefa dla dzieci oraz mnóstwo gitarowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zagraj z nami 1 maja we Wrocławiu!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też