Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Inne JEST TAKI DZIEŃ - koncert przebojów świątecznych

JEST TAKI DZIEŃ - koncert przebojów świątecznych

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

JEST TAKI DZIEŃ - koncert przebojów świątecznychO wydarzeniu

O wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza w niedzielę 17 grudnia na koncert najpiękniejszych piosenek o świętach i w klimacie nadchodzących świąt Bożego Narodzenia - bilety na koncert świątecznych przebojów już w sprzedaży.

Koncert przebojów świątecznych Wrocław 2023

Podczas koncertu JEST TAKI DZIEŃ usłyszymy światowe przeboje świąteczne oraz polskie hity kojarzone ze świętami. Będzie nieśmiertelne "Last Christmas", a także "White Christmas", "Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow", "It's Beginning to Look a Lot Like Christmas", "Santa Claus is Coming To Town" i oczywiście "Feliz Navidad" i "Jingle Bells".

Z polskiego okołoświątecznego repertuaru zabrzmi "Z kopyta kulig mknie" Skaldów, "Pada Śnieg" Edyty Górniak, "Na całej połaci śnieg" Kabaretu Starszych Panów i tytułowy "Jest taki dzień" Czerwonych Gitar.

Świąteczny koncert poprowadzą wokaliści Adeama Walkowiak, Nikola Warda i Wojtek Dereń, którym na scenie towarzyszyć będzie WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

To będzie ostatni w 2023 roku koncert w Starym Klasztorze - warto się spotkać w przedświątecznym nastoju i wspólnie pośpiewać ponadczasowe przeboje.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też