Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Highflyers

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

HighflyersO wydarzeniu

O wydarzeniu

Highflyers to kolektyw artystów z Polski, Ukrainy i Białorusi, połączonych wspólnymi wartościami - miłością do muzyki, wiarą w wolność wyrazu i brak granic. Koncerty Highflyers to muzyczna uczta, gatunkowo łącząca jazz i trap, etno i rock, lo-fi i dub i wiele więcej.  Na scenie pojawią się również Barwy oraz Sixmm. Highflyers bilety na koncert w Krakowie już dostępne.

 

Dodatkowo w czasie całego wydarzenie będzie można obejrzeć :

  • występy performerów
  • dekoksy
  • wystawę obrazów ilustrujących album

O zespole Highflyers 

Debiutancki album grupy pt. „U czucia” opowiada historię dojrzewania i odnajdywania własnych wartości we współczesnym świecie.

Na podstawie wydawnictwa powstał muzyczno-cyrkowy performance, którego wstępne wersje można było zobaczyć na festiwalach (m.in. Fruń, Organic, Slot, Witariada i więcej) oraz w telewizji.

Wśród współtwórców albumu „U Czucia” znajdują się przedstawiciele takich zespołów jak: Closterkeller, Gaja czy JahLove Soundsystem.

Każdy z 12 utworów albumu „U Czucia” został zilustrowany obrazem akrylowym stworzonym przez frontmankę Highflyers, które tworzyć będą scenografię do wydarzenia.

Barwy

Zespół Barwy to międzygatunkowe dziecko pandemicznych czasów. Pierwszy rok działalności pozwolił zapisać na koncie zespołu m.in. trasę koncertową u boku Dub FX oraz singiel „Freedom Anthem”, nagrany we współpracy z Winstonem Reedy (wokalistą m.in. The Cimarons) i Kariną z N4me it Sound.

W wersji DJ-skiej zaprezentują utwory z repertuaru BARW oraz selekcję dubową.

Matcha - zagrał niepoliczalną ilość imprez „wszerz i w poprzek”, miksował jako DJ dla Michael Prophet i grał w ping ponga z Frankie Paul.

FiFo Samaritan - wokalista, beatboxer oraz selektor/DJ.

Współtworzył z Rastamańkiem, DJ Cienkim Cinem, Du3 normalem (HU), Sir Tapem, a także z kolektywami takimi jak: Jah Love Soundsystem, Warsaw Jungle Massive, Subroot czy WbijTube.

Sixmm

Młody zespół łączący eksperymentalne brzmienia z rozwiązaniami zaczerpniętymi z jazzu. Charakterystyczne połączenie gitary elektrycznej z bebopowym saksofonem elektryzuje zarówno publiczność, jak i artystów na scenie, którzy swoją świeżą energią tworzą iście hendrixowskie show.

Aktualnie zespół pracuje nad miksem debiutanckiej EP, na której będzie można usłyszeć również wokalistkę Highflyers.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też