Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Inne Grupa MoCarta i Trzy Konstancje

Grupa MoCarta i Trzy Konstancje

Organizator: Teatr Capitol

Grupa MoCarta i Trzy KonstancjeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta. To zdanie jest kluczem do 26 lat kariery kwartetu smyczkowego Grupa MoCarta. Podczas, kiedy panowie występowali na estradach w Polsce i w 25 innych krajach, cały czas czuli wsparcie swoich troskliwych żon. Teraz przyszedł czas na rewanż. Za plecami odnoszących estradowy sukces kobiet słychać akompaniujących im czterech mężczyzn. Trzy Konstancje i MoCart to wspólny koncert zespołu „Czas dla nas” i kwartetu smyczkowego „Grupa MoCarta”  bilety już w sprzedaży.

Grupa MoCarta i Trzy Konstancje w Teatrze Capitol w Warszawie

Czas dla nas to:

  • Agnieszka Mezzosopran Kowaluk – żona altowiolisty Grupy MoCarta,
  • Aneta Jaślar – żona skrzypka,
  • Dorota Jarema – przyjaciółka żon,
  • I pianista Maciek Błaszczyk – syn wiolonczelisty kwartetu.

Oba zespoły wspólnie tworzą wieczór pełen muzyki, humoru i piosenek takich Mistrzów jak Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, W. A. Mozart, czy Fryderyk Chopin.

Panowie Mozart i Chopin nie wiedzieli, że piszą piosenki, dopóki nie dowiedzieli się o istnieniu koncertu Trzy Konstancje i MoCart, w którym ich muzyka została połączona ze zgrabnymi i dowcipnymi tekstami.

Grupa MoCarta chcąc się popisać przed rodziną przebywającą na scenie, oraz Szanownymi Widzami, zagra swoje ulubione i najbardziej efektowne utwory.

Koncert „Trzy Konstancje i MoCart” daje kobietom nadzieję na realizację marzeń, mężczyznom klucz do damskich serc, a małżeństwom receptę na szczęśliwy związek.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też