Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Koncerty Inne Decadent Fun Club

Decadent Fun Club

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Decadent Fun ClubO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncerty z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club! Oprócz Decadent Fun Club wystąpi GOŚĆ SPECJALNY, którego ogłosimy wkrótce. Decadent Fun Club bilety już w sprzedaży.

 

  • Otwarcie bram: 19:00
  • Start koncertu: 20:00

Decadent Fun Club informacje

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, OFF Camera, Castle Party, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album "OKO" (premiera 23 lutego 2024).

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim - przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album "OKO" zawierać będzie 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik i Bartek Szczęsny.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też