Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej

Woodkid

Organizator: Alter Art

WoodkidO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

OSTATNIE BILETY W sprzedaży ostatnie bilety - nie zwlekaj z zakupem!

 

Woodkid w Polsce! Wszechstronny artysta wystąpi 23 listopada w warszawskim Klubie Stodoła. Woodkid bilety na koncert w Warszawie wyprzedane.

Woodkid informacje

Woodkid, a tak naprawdę Yoann Lemoine, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk wizualnych.

 

W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka "Iron", a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie "The Golden Age" (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w "The Spiteful Chant" na albumie "Section.80"). Podobnym sukcesem okazał się utwór „Run Boy Run”, który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka "Ellis" nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu "Desierto" Jonása Cuaróna.

 

Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także videoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake'a czy Harry'ego Stylesa.

 

Regulamin koncertu

Organizator: Alter Art

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też