Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Tom Odell

Organizator: Live Nation

O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Tom Odell w Polsce! Ulubieniec polskiej publiczności i autor przeboju „Another Love” wraca do naszego kraju by 25 czerwca wystąpić na Letniej Scenie Progresji. Tom Odell bilety na koncert w Warszawie już dostępne!

 

Tom Odell informacje

Nagrodzony statuetką brytyjskiego przemysłu muzycznego Brit i laureat Ivor Novello (nagrody przyznawanej tekściarzom i kompozytorom w Londynie przez Brytyjską Akademię Kompozytorów i Tekstopisarzy), autor tekstów, a także sprzedający się w platynowych nakładach i zdobywający szczyty list przebojów Tom Odell potwierdził właśnie, że w 2022 roku odbędzie dużą trasę koncertową po Europie. Prócz Wielkiej Brytanii, Irlandii i Ameryki Północnej, Odell zagra w tym roku ponad 50 koncertów na całym świecie. 

Trasa jest rezultatem nagrania albumu "monsters", którego możecie posłuchać już teraz. Ale na tym nie koniec, bo Tom przygotowuje się do wydania kolejnych, nowych utworów na początku 2022 roku.

 

Po mrocznym okresie związanym ze zdrowiem psychicznym artysty, który prześladował muzyka przez większość 2018 i 2019 roku, Odell postanowił opuścić gardę i zamienić emocje w muzykę. Tak powstał jego czwarty album, "monsters".  Płyta pokazuje odważne i twórcze odrodzenie artysty, a także ugruntowuje jego najmocniejsze strony. 

Odell pracuje jako muzyk od 21. roku życia, kiedy to samodzielnie napisany debiutancki album "Long Way Down" zapewnił mu pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Płyta przyniosła również wielki przebój "Another Love" oraz nagrodę Brit. Obecnie dla 30-letniego Odella jest jasne, że szum wokół jego debiutu wciągnął go w nieprzerwany wir pracy, który osiągnął apogeum w 2019 roku. Wtedy właśnie Tom, zaraz po zakończeniu trasy "Jubilee Road", wyjechał do Los Angeles, by pracować nad nowym albumem. Pewnego ranka artysta obudził się jednak z poczuciem, że "nie może już tworzyć muzyki". Zrozumiał, że musi coś zmienić w swoim życiu. By zapanować nad emocjami, postanowił wrócić do domu rodzinnego i tam zająć się swoim zdrowiem.

Tom stopniowo, ale bardzo skutecznie zaczął przelewać swoje doświadczenia w nowy album. Zdał sobie sprawę, że szersze horyzonty w warstwie tekstowej wymagają dopracowania również warstwy tekstowej. Wraz z songwriterką Laurie Blundell oraz producentem Milesem Jamesem, podążył w stronę bardziej elektronicznego, “sypialnianego” popu, który w ostatnich latach stał się obsesją Toma. Nowa miłość do elektronicznego popu zbiegła się z nadejściem pandemii i koniecznością nagrania utworów za pomocą instrumentów, które w danym momencie były dostępne, jak syntezator Mooga. W tych trudnych czasach nowa muzyka artysty stała się pięknym początkiem drugiego rozdziału muzycznej podróży Odella. 

Tom Odell bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 4 sztuki.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł

 

Regulamin imprez dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn