emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Red Box

Organizator: GALICJA PRODUCTIONS

Red BoxO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Red Box w Polsce! Red Box bilety na koncerty już w sprzedaży.

Red Box koncerty

Red Box po raz pierwszy zdobył uznanie w latach 80. ubiegłego wieku dzięki takim światowym przebojom jak: Lean On Me, For America, czy szczególnie doceniony w Polsce Chenko

 

Na czele zespołu stoi niezmiennie wokalista i autor piosenek Simon Toulson-Clarke.

Red Box dyskografia

Grupa Red Box ma na koncie trzy albumy: „The Circle & The Square”, „Motive” i nagrany po reaktywacji „Plenty”. W nowej odsłonie zespołu, mniej obecne są znane ze wcześniejszych utworów stare automaty perkusyjne i syntezatory, a bardziej słyszalne są naturalne brzmienia.

 

Po sukcesach w latach osiemdziesiątych przyszedł czas na kolejne. Zespół powrócił w 2011 roku z nową płytą „Plenty” która odniosła wielki sukces.

 

Single „The Sign” i „Hurricane” z najnowszego albumu dotarły na sam szczyt listy przebojów Programu 3, co świadczy o wysokiej popularności Red Box w kraju nad Wisłą.


W 2017 roku Red Box podpisał kontrakt z weteranem branży, Ianem Ramage dla BMG Music Rights, dzięki któremu 13 września 2019 roku ukazał się długo oczekiwany album „Chase The Setting Sun”.

Red Box Chase The Setting Sun

Album i trasa koncertowa Chase The Setting Sun pokazuje, że grupa zatoczyła pełne koło, łącząc swoje bardzo indywidualne brzmienie z echami swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości rzuconej w tygiel, dając tym samym wspaniały efekt w postaci ponadczasowej muzyki.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też