Natasza - Rajd 44 (koncert premierowy)

Natasza - Rajd 44 (koncert premierowy)

Natasza jakiej nie znacie zaprasza do swojego świata już  1 grudnia do warszawskiego klubu Niebo! Będzie to pierwszy po latach jej całkowicie autorski koncert. Razem z muzykami zagrają całkowicie nowy repertuar z płyty „Rajd 44”, której premiera odbędzie się 26 listopada. Natasza bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Natasza nowa płyta Rajd 44

Rajd 44 to drugi studyjny album Nataszy. Organiczne dźwięki w nowoczesnej aranżacji powstały pod skrzydłami Sampler Orchestra (Stanisław Koźlik, Paweł Moszyński), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków (Różewicz - Interpretacje, Marysia Starosta - Ślubu nie będzie).

 

Pierwszy singiel z płyty pt. „Nieuchronne” ukazał się w 2020, tym samym zapowiadając nową, niezależną drogę artystki. Swój talent do produkcji płyty dołożyli artyści, którzy są najlepsi w swoim gatunku jak: Maciej Maleńczuk, Ten Typ Mes czy wybitny młody muzyk Dobrosław Jabłoński.

 

Natasza jest wydawcą, współkompozytorem, współautorem i autorem tekstów piosenek na płycie Rajd 44. Opowiada na niej o swojej drodze zawodowej jaką do tej pory przeszła, wyboistą i pełną zakrętów. Pierwszą metą jest właśnie ta płyta, na której Natasza odnajduje siebie jako artystkę i twórcę .

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Natasza - Rajd 44 (koncert premierowy)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/