Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop LUNA (ЛУНА)

LUNA (ЛУНА)

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

LUNA (ЛУНА)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Okrzyknięta przez magazyn Vogue “twarzą rewolucji muzycznej w Ukrainie” artystka Luna (ЛУНА) już w listopadzie wystąpi w stołecznym Niebie! Luna bilety na koncert już dostępne.

 

POZNAŃ: ODWOŁANY KONCERT Z powodu trudności logistycznych koncert LUNA w Poznaniu zostaje odwołany. Bilety na Poznań można wymienić na koncert w Warszawie, który odbywa się bez zmian.

Luna informacje

Luna to muzyczny projekt powstały w Kijowie w 2015 roku, za którym stoi piosenkarka Kristina Gerasimova. Swoją muzykę określa mianem przepełnionego emocjami popu, a krytycy zestawiają jej twórczość z kulturą pop z przełomu wieków. Kolektyw słynie z głębokich tekstów oraz oprawy wizualnej, w konstruowaniu której często korzysta z technik DIY (np. zdekonstruowane nagrania z kamery VHS). Kristina Gerasimova jest ikoną swojego stylu, a jej poczynania są bacznie obserwowane przez największe modowe magazyny na świecie. Muzyka jej projektu została odtworzona miliony razy na różnych platformach streamingowych. 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też