Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Pop Krzysztof Iwaneczko Millenium

Krzysztof Iwaneczko Millenium

Organizator: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o.

Krzysztof Iwaneczko MilleniumO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy do warszawskiego klubu Stodoła gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert premierowo – urodzinowy, promujący drugi solowy album Iwaneczko: „Millenium”. Bilety już w sprzedaży.

 

Jak na każdych dobrych urodzinach nie zabraknie niespodzianek, a całość w obecności wyjątkowych gości – czyli Was!

„Trudno mi gdy znikasz” to najnowszy singiel z nowego solowego albumu artysty. Kto nie zna tego uczucia, kiedy wsiadamy do samochodu, zostawiając za sobą wszystko i wszystkich Czasami tylko na chwilę. Wówczas jest nieco łatwiej. Niekiedy jednak musimy zaakceptować, że coś co jest nam bardzo drogie znika na zawsze. To nie jest jednak kolejna piosenka o miłości, a o dylematach, rozterkach i uczuciach, które temu towarzyszą.

Na drugim biegunie płyty znajdziecie takie utwory jak „Miłość”. To piosenka która przede wszystkim ma dawać słuchaczom radość. Od dawna z resztą wiadomo, że nic nie cieszy tak jak miłość. Nie jest to jednak kolejna romantyczna ballada, a pełna dobrej energii opowieść o emocjach, które niesie za sobą to uczucie. Zapamiętajcie jedno: Nikt nam nie zabroni miłości!

Przygotujcie się na mnóstwo muzycznych emocji i naprawdę dobrą zabawę. A wszystko to w legendarny klubie Stodoła, znanym z doskonałej akustyki i kameralnego klimatu, który stworzy niepowtarzalną atmosferę.

Artysta wystąpi na scenie ze swoim zespołem w składzie: Adam Lemańczyk – instrumenty klawiszowe, Łukasz Belcyr – gitary, Konrad Kiełbasa – Łyko – gitara basowa, Tomasz Mądzielewski – perkusja. 

Krzysztof Iwaneczko o nowym albumie

14.06.2024

MuzykaPop

Krzysztof Iwaneczko o nowym albumie

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też