Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska

KIM PETRAS

02.03.2024 Warszawa

Organizator: Live Nation

KIM PETRASBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

KIM PETRAS – FEED THE BEAST WORLD TOUR
sobota
02.03.2024
18:00

KIM PETRAS – FEED THE BEAST WORLD TOUR

Warszawa, EXPO XXI

O wydarzeniu

Kim Petras w Polsce! Międzynarodowa sensacja muzyki pop i doceniona przez krytyków autorka tekstów 2 marca 2024 roku wystąpi w EXPO XXI w Warszawie. Kim Petras bilety na koncert już dostępne.

 

Podana godzina 18:00 to godzina otwarcia bram.

O albumie Kim Petras Feed The Beast

15-utworowy album pełen popowej perfekcji, “Feed The Beast”, zawiera najnowszy przebój Kim „Alone” z udziałem ikony hip-hopu Nicki Minaj, platynowy przebój z Samem Smithem „Unholy”, viralowe hity uwielbiane przez fanów, takie jak body-positive „Coconuts” i mocny bitowy singiel „brrr”. Album zawiera również współpracę z gwiazdą alt-popu BANKS w utworze „BAIT” oraz długowyczekiwane nowe utwory, takie jak „King of Hearts” i „uhoh”. Płyta “Feed The Beast” (Republic Records/Amigo Records) jest już dostępny w przedsprzedaży.

Album “Feed The Beast” i światowa trasa koncertowa uzupełnią przełomowy rok dla artystki, który obejmował zdobycie pierwszej nagrody GRAMMY (za utwór „Unholy”), udział w Gali Met jako gość Marca Jacobsa i pojawienie się na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit.

Kim stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów muzycznych, prowadząc niezwykle dynamiczną karierę z szeregiem uznanych przez krytyków singli i projektów, ponad dwoma miliardami globalnych streamów, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz hojnymi pochwałami od głównych mainstreamowych mediów i opiniotwórców na całym świecie.

 

 

 

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też