Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Justin Bieber

Justin Bieber

Organizator: Prestige MJM

Justin BieberO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, współczesna ikona pop kultury oraz czołowa postać światowego show-biznesu - Justin Bieber wystąpi w Polsce! Koncert, na który czekają tysiące polskich Beliebers, odbędzie się 11 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków. To będzie bez wątpienia jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2016 roku w Polsce! 

Znamy już artystów, którzy wystąpią jako support przed polskim koncertem Justina Biebra. Na żywo zagrają MiC Lowry i The Knocks

Program

MiC Lowry: 19:35

The Knocks: 20:00

Justin Bieber: 20:40 (podczas koncertu nastąpi 20 minutowa przerwa)

 

Ważne informacje

Prosimy o zapoznanie się z najistotniejszymi informacjami organizacyjnymi związanymi z koncertem Justina Biebera. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

 

Osoby z biletami PIJ J, PIT B, GC, GA, TRYBUNY, THE „Where Are You Now” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP3 wchodzą od godziny 18:45.

Osoby z biletami The „I'll Show You” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP 2”, The Ultime #Purpose Experience – pakiet VIP 1, GC EE – są uprawnione do wcześniejszego wejścia na obiekt. W tym przypadku bramy hali zostaną otwarte na około półtorej godziny przed oficjalnym terminem otwarcia obiektu.

 

Zapoznaj się z mapą Tauron Areny Kraków i sprawdź dostępne wejścia:

- dla osób posiadających bilety na płytę kliknij tutaj

- dla osób posiadających bilety na trybuny i pakiety VIP kliknij tutaj

 

Uwaga!

 

Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

Osoby niepełnosprawne

Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy.

Parking przy hali

Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Justina Biebera mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje tysiącem miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym. Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.
Parking w dniu imprezy:
– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie www.tauronarenakrakow.pl,
Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego, więcej informacji: http://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też