shared.category-mega-menu.onTime

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Pop Jakub Krukowski

Jakub Krukowski

Organizator: Klub Stodoła

Jakub KrukowskiO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na koncert Jakuba Krukowskiego, który odbędzie się 25 kwietnia w warszawskiej Stodole. Bilety już w sprzedaży!

Jakub Krukowski to młody kompozytor, muzyk i wokalista, producent muzyczny oraz właściciel studia nagrań Sound and Wave. Absolwent kierunku dyrygentury oraz student kompozycji klasycznej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz wykładowca akademicki. Muzyk występował już na deskach Teatru Buffo, brał udział w licznych projektach muzycznych. Jest współtwórcą ścieżek dźwiękowych do wielu polskich seriali i filmów. Zaaranżował także ostatnią trasę O.S.T.R „Życie po śmierci AUTENTYCZNIE”.  Ponadto Jakub Krukowski współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, w kręgu muzyki poważnej jego aranżacje i kompozycje wykonywane były przez wiele scen filharmonijnych w Polsce i Europie. 

Jakub Krukowski promuje swój debiutancki album „Omiń Czas”. NA krążku znajdzicie muzykę, będącą połączeniem PoP,Alternative z elementami Jazzowego polotu. To druga strona twórcy, którą zdecydował się upublicznić!

zespół: Wojtek Kostrzewa, Karol Kozłowski, Kostek Szemraj

Koncert Jakub Krukowski 25 kwietnia, Stodoła, Warszawa! Bilety na koncert Jakuba Krukowskiego w Warszawie dostępne na eBilet.pl

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też