Alice Merton

Alice Merton

SPRAWDŹ BILETY

Alice Merton wystąpi w 2022 roku w Polsce na dwóch koncertach! Artystka znana z takich utworów jak „No Roots” czy „Why So Serious” zagra 5 listopada w poznańskim klubie Tama oraz 6 listopada w warszawskim Palladium.

Alice Merton informacje

Wydany w 2019 roku debiut Alice Merton "MINT" stał się jej pierwszym dużym sukcesem, notując ponad miliard streamów. Jej nadchodzący drugi album "S.I.D.E.S.", którego premiera została zaplanowana na 17 czerwca, może okazać się zupełnie nowym rozdziałem w międzynarodowej karierze artystki. Najnowszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór "Same Team".

 

"To jedna z pierwszych piosenek, które napisałam na ten album. Przechodziłam przez wiele konfliktów natury osobistej i zawodowej. Czułam, jakbym została wciągnięta w świat, którego nie rozumiem i prowadziła z ludźmi rozmowy, w których mówiliśmy zupełnie różnymi językami. Zazwyczaj drużyna przechodzi przez wzloty i upadki, aby się podnieść i stać się jeszcze silniejszą. Ale w niektórych przypadkach finał jest zupełnie odwrotny. Zaczęłam sobie zadawać pytanie, co mam zrobić, jeśli ta drużyna sprawia, że zaczynam wątpić w siebie i podejmowane przez nas decyzje?", mówi Merton.

 

"Vertigo", "Hero" i "Island", czyli dotychczasowe odsłony "S.I.D.E.S.", wskazują, że na nowym albumie Alice Merton czeka nas odważna ewolucja artystyczna. To płyta bardziej mroczna, mieszająca współczesny pop z alt-rockiem i dość szorstkim brzmieniem. Mieszkająca i nagrywająca w Londynie artystka jest współproducentką i współautorką wszystkich 15 piosenek na wydawnictwie.

Alice Merton bilety

Sprzedaż wyłącznie online.

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alice Merton
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Alice Merton BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/