Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Aime Simone

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Aime Simone w Polsce! O tym jak Simone wypada na żywo będziemy mogli się przekonać już 2 listopada, podczas jego pierwszego koncertu w Polsce. Wydarzenie to będzie miało miejsce w warszawskiej Hydrozagadce. Aime Simone bilety już w sprzedaży.

Aime Simone informacje

Poruszające teksty, ogromna wrażliwość i talent do pisania prostych, ale trafiających prosto w serce melodii - to cechy, które sprawiają, że Aime Simone to obecnie jeden z najlepiej rokujących songwriterów w Europie. 

 

Urodzony w Paryżu, ale stacjonujący obecnie w Berlinie Simone ma na koncie wydany w 2020 roku LP “Say Yes, Say No”, który zachwycił krytyków i fanów na całym świecie niebanalnym podejście do pisania piosenek. Minimalistyczne kompozycje łączą hipnotyzujący wokal Aime z delikatną, pulsującą elektroniką i przebojową melodyjnością. Odtwarzany na Spotify ponad 5 milionów razy singiel “In This Dark Time” jest idealnym przykładem tego, jak powinien wyglądać dobrze wyprodukowany, współczesny songwriting.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn