Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Zakopower kolędowo

Organizator: TOP MEDIA KIELCE

Zakopower kolędowo O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zakopower Kolędowo

Kraków – 06.01.2024 – Kino Kijów al. Krasińskiego 34

Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 140 zł, 130 zł, 110 zł, w dniu koncertu 150 zł, 140 zł, 120 zł

Bilety do nabycia w serwisie eBilet i kasach kina Kijów.

Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już 6 stycznia 2024 usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór - imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci.

Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się dziś kolęduje na Podhalu.

"Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty" - zapewnia lider zespołu Sebastian Karpiel Bułecka.


Galicja Productions zaprasza na sentymentalny, mocno osadzony w tradycji skalnego Podhala, ale i ze współczesnym rockowym zacięciem koncert kolędowy. Usłyszymy rozbudowane instrumentarium, począwszy od tradycyjnych skrzypiec, dudów podhalańskich, fujary słowackiej, po gitarę, perkusję, instrumenty perkusyjne, bas, czy właściwą jazzowi sekcje dętą. Wszystkie te elementy gwarantują, że słuchacz nie będzie się nudził. Program koncertu to tradycyjne polskie, podhalańskie kolędy, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi, ale co najważniejsze naturalnymi, świeżymi bez sztucznego parcia na wymyślne nowatorstwo, co jest bardzo często spotykane przy interpretacji kolęd.


Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też