Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn Monroe

Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn Monroe

Organizator: Adria Art

Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn MonroeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Koncert „10 sekretów Marilyn Monroe” to tajemnice wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. To okazja do tego, by poznać Marilyn Monroe i Sonię Bohosiewicz od nieznanej dotychczas strony. Sonia Bohosiewicz bilety na koncert "10 sekretów Marilyn Monroe" już w sprzedaży.

O koncercie 10 sekretów Marilyn Monroe

Z pewnością znacie ją jako najsłynniejszą blondynkę złotej ery Hollywood, symbol seksu, ikonę popkultury i najjaśniejszą z kobiecych gwiazd kina lat 50. i 60. Pamiętacie, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu „Happy Birthday” i to, że być może była jego kochanką. Podmuch wiatru zalotnie unosił jej słynną białą sukienkę, a dzięki najpiękniejszemu uśmiechowi świata mogła mieć facetów na pęczki. Wiecie, że jej popularność miała również swoje ciemne strony i że prawdopodobnie popełniła samobójstwo... Wielu rzeczy jednak jeszcze o niej nie wiecie.

W repertuarze znajdują się utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald oraz Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, m.in. „I Wanna Be Loved by You”, „On the Sunny Side of the Street”, „New York, New York”, „I’ve Got You Under My Skin” i „I’m Beginning to See the Light”. Będzie zjawiskowo, zabawnie i wzruszająco…

Na scenie Sonii towarzyszy fantastyczny zespół muzyczny w składzie: Fabian Włodarek – fortepian, Robert Murakowski – trąbka, Piotr Górka – kontrabas i Patryk Dobosz – perkusja.

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz to kobieta z wyjątkowym temperamentem i tajemniczym błyskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. W marcu 2021 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukazała się płyta promująca „10 sekretów MM”.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też