Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Najlepsze piosenki "NOTRE DAME de PARIS"!

Najlepsze piosenki "NOTRE DAME de PARIS"!

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

Najlepsze piosenki "NOTRE DAME de PARIS"!O wydarzeniu

O wydarzeniu

W sprzedaży mamy już bilety na fenomenalny koncert piosenek z musicalu Notre Dame de Paris z utworami autorstwa Luc Plamondon i kompozycjami Riccardo Cocciante! To będzie koncert- sensacja w ICE Kraków Congress Center więc kup bilety już dziś!

Z maksymalnym napięciem emocji, czasami w półmroku, a czasami w jasnym świetle reflektora, zanurzając się w magię piękna, widz otrzyma niepowtarzalną okazję oczyścić się emocjonalnie, zapomnieć o kłopotach i poczuć niepowtarzalny smak legendy o wiecznej miłości...

Ten wielki międzynarodowy projekt został stworzony dokładnie 5 lat temu. I choć jego wykonawcy mówią różnymi językami i mieszkają w odległych od siebie krajach, stworzyli zespół, aby jeszcze raz opowiedzieć słynną historię cyganki Esmeraldy i trzech zakochanych w niej mężczyzn, zamykając ją w ponadczasowych piosenkach Notre Dame de Paris.

W koncercie udział bierze ponad 100 muzyków – wielka orkiestra symfoniczna, chór, a także soliści – laureaci najlepszych głosów z różnych krajów świata. Piosenki wykonywane są w języku francuskim.

 
Koncert składa się z dwóch części, przerwa – 20 minut.

Całkowity czas trwania koncertu – 2 godziny 20 minut.

  
Autor tekstów Luc Plamondon
Kompozytor – Riccardo Cocciante

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też