Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Yoni Mayraz

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Yoni MayrazO wydarzeniu

O wydarzeniu

Z powodu problemów logistycznych niezależnych od artysty i promotora, czerwcowe koncerty Yoni Mayraz w Poznaniu i Warszawie zostają odwołane. Wszystkie zakupione bilety należy zwrócić bezpośrednio w miejscu zakupu.

Yoni Mayraz informacje

Yoni Mayraz na jazzowej scenie zadebiutował w 2020 roku za sprawą EPki “Rough Cuts”. Od tamtej pory zamieszkały w Londynie i pochodzący z Tel-Avivu artysta wydał kilka singli nakładem brightońskiej wytwórni Village Live i współpracował z takimi muzykami jak Tenderlonious oraz legendą brytyjskiej muzyki tanecznej EI-B. Trzonem w twórczości Yoniego jest oczywiście jazz, jednak w jego kompozycjach usłyszymy inspiracje nowojorskim hip-hopem z lat 90., oldschoolowym breakbeatem czy muzyką Bliskiego Wschodu. 

W czerwcu zeszłego roku pod egidą Astigmatic Records ukazał się jego pierwszy pełny album “Dybbuk Tse!”. Tytuł nagranego z zespołem w przeciągu tygodnia materiału odnosi się do ojczystego folkloru Mayraza i komendy wypędzenia z ciała wrogiego ducha - Dybuka. Będący zbiorem emocjonalnych egzorcyzmów Yoniego krążek chwalony był m.in. na łamach KEXP, BBC 6, Bandcamp Weekly czy CLASH Mag, a już w czerwcu będzie mogli doświadczyć tych dźwięków na żywo! 

 

drzwi 19:00, start 20:00

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też