Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Tomek Ziętek

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Tomek ZiętekO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Tomek Ziętek zapowiada pierwszą trasę koncertową! Świeżo po wydaniu debiutanckiego albumu „Some Old Songs” Tomek Ziętek zapowiada pierwszą solową trasę koncertową, która odbędzie się na przełomie lutego i marca 2024 roku.

 

Odwołane:

  • Kraków 17.02.2024
  • Wrocław 18.02.2024

Tomek Ziętek informacje

Tomek Ziętek – aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”. Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu.

W listopadzie 2023 ukazał się debiutancki, solowy album Tomka. Płytę do tej pory promowały trzy świetnie przyjęte single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami folku oraz country. Muzycznie album Tomka przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam Tomek opisuje album słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością”.

Właśnie ten materiał będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej, która wystartuje późną zimą 2024 roku.

 

Promotorem koncertów w Krakowie, Katowicach i Warszawie jest agencja Fource Entertainment. Wrocław organizuje SWiK.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też