Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Monika Borzym

20.06.2024 Gdańsk

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Monika Borzym BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Monika Borzym - Kołysanki Dla Dorosłyich
czwartek
20.06.2024
19:00

Monika Borzym - Kołysanki Dla Dorosłyich

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Koncert promujący najnowszy projekt Moniki Borzym pt. „Kołysanki Dla Dorosłych”. Po raz pierwszy w karierze Monika nagrała płytę ze standardami jazzowymi. Bilety na koncert Moniki Borzym już dostępne. 

Monika Borzym koncert Kołysanki Dla Dorosłych

Klasyki ale nieoczywiste jak np. You Go To My Head czy Devil Moon – zaaranżowane na “mięsiste” trio w wielce zmysłowym sznycie (stąd tytuł albumu).

Monice towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków – Krzysztof Dys (fortepian), Michał Bryndal (perkusja), Max Mucha (kontrabas).

Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych przez Monikę utworów tworzą niezwykły zbiór piosenek, które mają w zamyśle autorów aranżacji – koić zmysły słuchaczy prowokując do relaksu i zasłuchania.

Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika zrobiła to w bliskiej Jej sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos Artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności.

Kołysanki dla dorosłych” to wyjątkowy projekt. Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić” – tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też