Lublin Blues Session

Lublin Blues Session

SPRAWDŹ BILETY

W niedzielę 29 maja w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” odbędzie się kameralna  12. edycja Lublin Blues Session.  Muzycy zaprezentują się publiczności w konwencji one-man-band. Podczas koncertu zabrzmią m.in. wyjątkowe – charakterystyczne dla bluesa i bluegrassu – gitary rezofoniczne. Lublin Blues Session bilety już w sprzedaży.

Lublin Blues Session 2022 program

29.05.2022 (niedziela) g. 18:00 – Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, ul. Kiepury 5a

  • Adam Bartoś” – koncert (solo) 
  • PG Petricca – koncert (solo)
  • wystawa fotografii  „Pamięci Seweryna Antonia” autorstwa Daniela Drobika

Regulamin uczestnictwa

O Lublin Blues Session

Wystąpi solo dwóch muzyków – PG Petricca (ITA) i Adam Bartoś. Każdemu z nich bliska jest tradycja bluesa, która obecna jest w ich twórczości. Obydwaj wykonawcy mają także wydane płyty z własnymi utworami. Koncertom towarzyszyć  będzie wystawa zdjęć „Pamięci Seweryna Antonia” – lubelskiego muzyka (basisty i kontrabasisty) - związanego ze sceną bluesową Lublina. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z oryginalną muzyką na żywo. 

 

Organizatorem Lublin Blues Session jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina. Partnerem tegorocznej edycji jest Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin i Województwa Lubelskiego. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lublin Blues Session
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Lublin Blues Session BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/