Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz

Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz

SPRAWDŹ BILETY

Z okazji 80 urodzin Jimiego Hendrixa Leszek Cichoński, pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa, zaprasza na „Potrójny Jubileusz”. Już 24 listopada o godzinie 19.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się wyjątkowy koncert urodzinowy, podczas którego wystąpią Leszek Cichoński i jego goście. Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz bilety już w sprzedaży!

Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz szczegóły

Na „Potrójny Jubileusz” składają się 65. Urodziny i Jubileusz 40 lat na rockowej scenie Leszka Cichońskiego oraz okrągłe 80. Urodziny Jimiego Hendrixa! Na scenie pojawią się specjalni goście m.in. Sebastian Riedel, Marek Raduli, Łukasz Łyczkowski- finalista The Voice of Poland, a także Jose Torres z formacją VIVA SANTANA, którą załozyli z Leszkiem Cichońskim pięć lat temu.

Można będzie usłyszeć najbardziej znane przeboje największego Hendrixa: Foxy Lady, Little Wing, Voodoo Child i oczywiście Hey Joe. Nie zabraknie rockowych i bluesowych hitów z lat siedemdziesiątych m.in Tadeusza Nalepy, Carlosa Santany, a także kompozycji Leszka Cichońskiego. Trzy ostatnie płyty Jubilata miały Nominacje do Nagrody Fryderyków.

Serdecznie zapraszamy na ten niezwykły koncert!

 

Potrójny Jubileusz
24.11.2022 godz.19.00 Sala Koncertowa Radia Wrocław

Wystąpią:

  • Sebastian Riedel
  • Marek Raduli
  • Łukasz Łyczkowski (finalista Voice of Poland)
  • Jose Torres i VIVA SANTANA
  • Leszek Cichoński – guit. & voc
  • Osmar Pegudo - kongas
  • Damian Szewczyk - vocal
  • Tomasz Grabowy - bass
  • Robert Jarmużek- keyb.
  • Paweł Ostrowski- drums
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Leszek Cichoński Potrójny Jubileusz BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/