Ogólnopolski Zlot Fanów Gospel: chór gospelowy „Z Miłości” + Junior Robinson

Ogólnopolski Zlot Fanów Gospel: chór gospelowy „Z Miłości” + Junior Robinson

Już 23 października na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs odbędzie się pierwszy ogólnopolski zlot fanów gospel. Wystąpią: znany chór gospelowy „Z Miłości” i rewelacyjny brytyjski wokalista Junior Robinson. To wielka gratka dla miłośników gospel! Chór gospelowy „Z Miłości” i Junior Robinson bilety na zlot fanów gospel już w sprzedaży.

O chórze Z Miłości 

Grupa Z Miłości to charyzmatyczny chór gospelowy, czerpiący inspiracje głównie z amerykańskich wzorców szeroko pojętej muzyki gospel, muzyki kościelnej oraz praise & worship. W różnorodności tejże fuzji muzycznej odnajdą̨ państwo elementy muzyki soul, R&B, jazz, blues oraz pop. Grupa istnieje nieustannie od 2003 roku i prowadzą ją absolwenci amerykańskiej uczelni muzycznej „Lee University” Ania i Norbert Pawlakowie. Tam też poznawali kunszt muzyki gospel, zarówno od strony technicznej jak i duchowej. Wspólnie brali udział w licznych projektach muzycznych w kraju i za granicą (Niemcy, Francja, Anglia, Holandia, Belgia, Luksemburg, USA).

Mieli zaszczyt wystąpić́ z Juniorem Robinsonem, Waynem Ellingtonem, Dolly Parton, Alvinem Slaughterem, Doylem Dykesem.

Występowali z Lee University Jazz Ensemble pod dyrekcją Alana Wyatta. Na swoim koncie mają szereg koncertów na rożnych festiwalach, festynach, akcjach ewangelizacyjnych i charytatywnych – m.in.: Pasja Miłości z Beatą Bednarz, Wspólne Kolędowanie z Beatą Bednarz, Kasią Cerekwicką i Jackiem Kotlarskim, “I had a chat” Wideoklip z Beatą Przybytek i Beatą Bednarz – Festiwal Stróżów Poranka, Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijan Dla Jezusa, Międzynarodowy Chrześcijański Festiwal Kultury Romskiej, Festiwal Pro Christ, Festiwal Życia,  Festiwal Eko Song, koncerty w ramach Gospel Celebration, i wiele innych koncertów w Polsce i za granicą.

 

Chór oraz jego muzycy mają na koncie również̇ prowadzenie warsztatów gospelowych – m.in.: w Mysłowicach, Mrągowie, Ustroniu, Bielsku Białej, oraz Dublinie. Przy współpracy z Internationale Hilfswerk Samariter Dienst, z Urbach, koncertowali dla społeczności niemieckich w wielu miastach: Weikersheim, Plüderhausen, Mannheim–Käfertal, Trossingen, Saarbrücken, Mannheim-Schönau, Frankfurt am Main, Herrenberg, Schwenningen, Allmersbach, Heidelberg-Leimen. Na zaproszenie Irlandzkiej organizacji Word International Ministries, chór miał zaszczyt koncertować́ m.in w : Cavan, Blanchardstown, Castleblayney Co. Monaghan, Newbridge, Co. Kildare oraz w Dublinie.  

Junior Robinson

Junior Robinson to charyzmatyczny wokalista, dyrygent z Wielkiej Brytanii, związany z muzyką soul, blues, jazz, swing, gospel, R&B. Współpracował między innymi z Chaką Khan, czy Yolandą Adams. Tradycje wyniesione z afroamerykańskiej kultury wykorzystuje w swoich wielu projektach. Piękna barwa głosu, umiejętność improwizacji i niesamowity feeling powodują, że jego koncerty to magiczne doświadczenie, dla wszystkich, bez względu na wrażliwość czy gust muzyczny. Przygodę ze śpiewem rozpoczął w wieku 4 lat. Swoja karierę wokalną rozpoczynał wspólnie ze swoimi braćmi śpiewając w lokalnych kościołach. Bardzo szybko przykuł uwagę wielu wymagających słuchaczy. Od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych i szanowanych wokalistów gospel w Wielkiej Brytanii, koncertując w wielu krajach i zagranicą, występując w wielu prestiżowych miejscach.

 

Występował w wielu programach telewizyjnych i radiowych. W musicalu Mama I Want To Sing (1995), wystąpił obok artystów takich jak Chaka Khan, Deniece Williams i Mica Paris. Posiada ogromne doświadczenie w występach solowych, występując gościnnie w wielu projektach oraz prowadzeniu warsztatów z udziałem chórów. To sprawia, iż jego nauczanie i jest znane w wielu częściach świata.

 

Organizatorem Zlotu i koncertu jest marka „Restauracje Staropolskie” i Restauracja/Pub „Texas” przy współudziale Agencji Koncertowej DAD PRODUCTION POLSKA Sp. z o.o.

 

Partnerami wydarzenia są: Miasto Żory, NAM! Nasze Miasto, Dziennik Zachodni, Radio eM, Gość Niedzielny, eBilet.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ogólnopolski Zlot Fanów Gospel: chór gospelowy „Z Miłości” + Junior Robinson
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/