Koncert Gwiazdkowy London Community Gospel Choir z występem Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego

Koncert Gwiazdkowy London Community Gospel Choir z występem Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego

SPRAWDŹ BILETY

BLACK WEEK  W dniach 23-27.11.2022 z kodem BLACKWEEK bilety na koncerty TAŃSZE o 20%

 

Koncerty Gwiazdkowe London Community Gospel Choir z gościnnym występem Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego! Zapraszamy już 29 grudnia do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i 30 grudnia do poznańskiej Sali Ziemi. Specjalne Koncerty Gwiazdkowe słynnego londyńskiego chóru London Community Gospel z gościnnym udziałem polskich solistów: Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego bilety już w sprzedaży.

Specjalne Koncerty Gwiazdkowe słynnego londyńskiego chóru London Community Gospel z gościnnym udziałem polskich solistów: Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego

Najpiękniejsze i charyzmatyczne głosy z Wielkiej Brytanii na jedynym na Śląsku koncercie świątecznym. Londyński chór o międzynarodowej sławie nagrywał m.in. z Justinem Timberlake’em, Madonną, McCartneyem, Eltonem Johnem czy Kylie Minogue. Brytyjski dziennik „The Guardian” nazwał go kontrowersyjnym, energicznym, inspirującym i pełnym ducha, bo nikt tak jak oni, nie łączy odważnie gospel z wieloma gatunkami muzyki, w tym popem, soulem, jazzem, R&B i muzyką klasyczną. Londyńczycy zapełniają bez trudu wszelkie sale koncertowe, występowali m.in. na słynnym stadionie Wembley czy kultowym festiwalu Glastonbury. 

 

Na scenie pojawią się Ewa Bem – Pierwsza Dama Polskiego Jazzu oraz nagradzany wszelkimi nagrodami muzycznymi Andrzej Piaseczny. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Gwiazdkowy London Community Gospel Choir z występem Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Koncert Gwiazdkowy London Community Gospel Choir z występem Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/