Dobry Wieczór Jazz: Kacper Smoliński Quintet

Dobry Wieczór Jazz: Kacper Smoliński Quintet

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncert zespołu Kacper Smoliński Quintet w ramach cyklu Dobry Wieczór Jazz w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Zapraszamy już 27 stycznia. Kacper Smoliński Quintet bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Dobry Wieczór Jazz: Kacper Smoliński Quintet: A View From The Country

Kacper Smoliński swoją twórczość poświęca rzadko spotykanej w świecie jazzu harmonijce ustnej. Z pasją i konsekwencją kreuje własne, intrygujące brzmienia, przekraczając granice oczekiwań wobec tego instrumentu. Jego osobowość sceniczna współgra zarówno ze światem muzyki improwizowanej, jak i klasycznej, śmiało wkraczając też w zupełnie nieoczywiste obszary muzyki.

 

Urodzony w Sztumie muzyk i kompozytor to laureat licznych nagród (m. in.: nagroda dla najlepszego solisty na Internationale Jazzwoche Burghausen 2019, nagroda specjalna dla Największej Indywidualności konkursu na Jazz Nad Odrą Festival 2018 czy II miejsce na VIII Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach 2017) i zwycięzca ankiety Jazz Top 2019 i 2020 magazynu Jazz Forum w kategorii instrumentów różnych. Współtwórca docenianego na wielu festiwalach i konkursach zespołu Weezdob Collective. Współpracuje z Włodkiem Pawlikiem, zespołem Dagadana oraz Mo’ Blow, jest także członkiem Poznan Jazz Philharmonic Orchestra. Ma na swoim koncie koncerty z takimi artystami, jak Leszek Możdżer, Billy Cobham, Krzysztof Herdzin, Agnieszka Duczmal, Marcin Pospieszalski, Tingvall Trio, Vinx, Jean-Luc Ponty,  Stanley Jordan, E.J. Strickland. Koncertuje w Polsce i na świecie (m. in. Stany Zjednoczone, Niemcy, Czechy, Ukraina).

 

W Polsce tak naprawdę nie mieliśmy dotąd kogoś takiego jak Kacper Smoliński. To bardzo utalentowany, wszechstronny muzyk, a jego harmonijka ma dwa rzędy dźwięków, opartych na dwóch skalach całotonowych, co daje ogromne możliwości.

Krzysztof Herdzin.

Koncert zespołu Kacpra Smolińskiego

Ideą jego debiutanckiego zespołu o niepowtarzalnym instrumentarium, jest tworzenie muzyki, która współgra ze współczesnym światem pozbawionym głównego nurtu, światem, w którym gatunki i stylistyki zacierają między sobą granice. To synteza bogatych i różnorodnych doświadczeń członków zespołu, połączona z łagodnym brzmieniem oraz chęcią zaproponowania słuchaczowi ożywczego muzycznego doświadczenia.

 

  • Kacper Smoliński – harmonijka
  • Krzysztof Lenczowski – wiolonczela
  • Tomek Sołtys – piano
  •  Bartek Miller – perkusja
  • Cezary Konrad - perkusja
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dobry Wieczór Jazz: Kacper Smoliński Quintet
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Dobry Wieczór Jazz: Kacper Smoliński Quintet BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/